ne 30.1.2005 | Daniel Višňák

Junioři ve šlágru kola prohráli s J.Hradcem 5:6

Ve šlágru kola juniorské ligy nestačili doma hradečtí Energetici na největšího soka v tabulce Jindřichův Hradec, když po dramatickém vývoji utkání prohráli nakonec 5:6. Vajgar vedl v průběhu utkání už 5:1, ale domácí stihli do navršení čtyřicáté minuty snížit Janem Heřmanem na 2:5. Ve třetí třetině se postarali domácí ještě o pořádné drama, když po druhém gólu Heřmana to bylo už pouze o dva góly. Ve 48. minutě dorazil úspěšně puk do jindřichohradecké branky podruhé v utkání Čermák a Hradec byl na koni. Hostující Mazanec ale o další dvě minuty později vrátil soupeři dvoubrankové vedení na které už dokázal odpovědět pouze uzavřením nedělního hattricku Čermák, který dal výsledku konečnou podobu. Hradec i přes veškerou snahu a podporu hlasitého publika včele s hradeckým primátorem ing. Otakarem Divíškem zápas nevyrovnal ani v minutové power-play a prohrál 5:6.