Děkujeme za podporu! Aukce dresů
Královský ples vypukne již za pár dní! Zajistěte si svou vstupenku včas

Královský ples vypukne již za pár dní! Zajistěte si svou vstupenku včas

4.2.2016 | Lenka Jonešová

Zdálo by se, že tomu není tak dávno, co proběhl historicky první ročník Královského plesu. Rok však utekl jako voda a nezadržitelným tempem se blíží ročník druhý, do jehož zahájení zbývá posledních pár dní. Letošní Královský ples, jenž se stejně jako vloni koná pod záštitou Mountfieldu HK, se koná v pátek 12. února 2016 od 19:30 v královéhradeckém kongresovém centru Aldis. Lístků už mnoho nezbývá, proto s jejich nákupem neváhejte a pořiďte si je včas!

Na co se během tohoto jedinečného večera můžete těšit? I v roce 2016 si pro vás pořadatel akce společnost Profesmedia s.r.o. připravila bohatý program, u kterého se nudit rozhodně nebudete. Kromě příležitosti osobně se setkat se členy A-týmu Mountfieldu HK se můžete těšit na vystoupení známého baviče a kouzelníka Richarda Nedvěda, módní přehlídku pod hlavičkou obchodu Havlíčkova 919 a od 20:30 do 22:30 navíc dostanete čepované pivo zcela zdarma.

Hudební doprovod k tanci po celý večer zajistí kapela Lucky Band, těšit se můžete na talk-show se zajímavými osobnostmi nebo na CVAKMAT, jehož prostřednictvím se budete moci zvěčnit se svým partnerem nebo přáteli, a zajistit si tak památku na druhý ročník Královského plesu.

V malém sále vám zpříjemní páteční večer vystoupení taneční skupiny Cheeky Cheerky, dechberoucí ale bude jistě i vystoupení Pole dance. Po ukončení akce se navíc můžete přesunout do New York Café & Baru na Velkém náměstí, kde se bude konat závěrečná afterparty.

Vstupenky na tuto akci můžete pořídit na vybraných prodejních místech za cenu 400,- sezení velký sál, 350,- volné sezení malý sál. Veškeré informace o Královském plesu naleznete na oficiálních stránkách www.kralovskyples.cz.

Prodejní místa vstupenek:

  • Oficiální fanshop Mountfield HK (na rohu FORTUNA arény)
  • Módní obchod Havlíčkova 919
  • Pokladny FORTUNA arény
  • Informační centrum Velké náměstí
 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice