Děkujeme za podporu! Aukce dresů
This text will be replaced

Královský ples je tady! Jak se na jeho druhý ročník těší hokejisté A-týmu?

12.2.2016 | Lenka Jonešová, Jan Vavřina

Druhý ročník Královského plesu, jenž se i tentokrát koná pod záštitou hokejového klubu Mountfield HK, je konečně tady! Chybět na něm nebudou ani samotní hradečtí hokejisté a členové realizačního týmu, se kterými budete mít jedinečnou možnost prohodit pár slov a poznat je jinak než jen v hokejové výstroji. Tak tedy neváhejte, využijte poslední příležitosti pořídit si vstupenky (budou v prodeji také přímo na místě) a dorazte v pátek 12. února do kongresového centra Aldis!

Jak se těšíte na Královský ples a jak vzpomínáte na ten loňský?

Rudolf Červený: Určitě se těším. Královský ples je krásná společenská událost, na které se sejdeme nejen my hráči, ale také fanoušci, vedení klubu a příznivci hokeje. Doufám a myslím si, že si to užijeme stejně jako minulý rok. Byla výborná atmosféra a všichni se dobře bavili.

Peter Frühauf: Tahle společenská akce má určitě něco do sebe. Pěkně se oblečeme, vyrazíme do společnosti. Nikdy není na škodu se kulturně pobavit na trochu jiné úrovni než obvykle. Ples se koná v období mezi tréninky, což není úplně ideální datum, ale jinak se to bohužel v našem rozvrhu nedá. Rádi bychom si to pořádně užili až do rána, ale nejde to. S partnerkou takovou akci rozhodně vítáme a těším se na to, že uvidíme sami sebe v trochu jiném světle než denně na zimáku. Myslím, že to bude sranda.

René Vydarený: Po pravdě už se nemůžu dočkat, až ples začne, protože všichni máme doma manželky a přítelkyně, které řeší šaty a všechny ostatní věci s tím spojené. Takže už se těším, až to skončí, už aby to bylo za námi (směje se). Když zhodnotím loňský rok, tak se akce celkem povedla. Všichni jsme se bavili, popovídali si s fanoušky, tudíž bych řekl, že ples splnil účel. Vyvedli jsme naše partnerky, takže jsme nabrali nějaké plusové body a doufám, že i tento rok se to vydaří podobně.

Jaký jste tanečník? Preferujete určitý tanec nebo taneční styl?

Rudolf Červený: Přítelkyni na tanec asi vyvedu, ale že bych byl nějaký tanečník, to se moc říct nedá. Z tance bych si vybral nějaký blues nebo tak něco.

Peter Frühauf: S tancem jsem na to výborně. V šatně jsem nejlepší tanečník, takže s tím určitě problém nemám. Partnerka se toho trošku obává, jelikož zná moje kvality, kterých ona nedosahuje, takže z toho určitě bude více vystresovaná. Mám rád všechny styly, od folkloru až po hip-hop. Ovládám všechny tance a cítím se při nich jako doma. Klidně bych je mohl úplně v pohodě vyučovat (směje se).

René Vydarený: Jako mladý jsem trávil plno času na trénincích, takže mě taneční minuly. Snažil jsem se to v pozdějších letech dohnat, učil jsem se kroky. Že bych byl nějak extra talentovaný tanečník se říct nedá, ale u nás na rodinných oslavách se vždycky tancovalo, takže se asi úplně neztratím. Oblíbený tanec nemám, je mi to asi úplně jedno. Mám jeden pohyb, který se hodí do všech tanců (usmívá se).

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice