Bílí Tygři Liberec 

pátek 8.9.2017 v  Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK

Mountfield HK


Děkujeme za podporu!
Charitativní projekt Skóruj pro... vynesl hendikepovaným dětem 157 tisíc korun

Charitativní projekt Skóruj pro... vynesl hendikepovaným dětem 157 tisíc korun

12.5.2017 | Klub

Od prosince až do konce sezóny probíhal charitativní projekt s názvem Skóruj pro... Během této doby nastříleli hradečtí hokejisté 117 branek, které fanoušci proměnili ve 117 tisíc korun! Další sumu přidala kabina A-mužstva, celkem se tak hendikepované děti dočkaly 157 tisíc korun.

Velká srdce ukázali v průběhu sezóny 2016/17 hradečtí fanoušci. Mountfield HK zorganizoval dlouhodobou charitativní akci, tu vzali příznivci hokeje za svou, bleskurychle rezervovali kotouče a následně darovali finanční obnos hendikepovaným dětem. K nim se přidali také hráči A-týmu a výsledná suma je velmi příjemná.

Fanoušci za svou pomoc obdrželi pamětní kotouč s podpisem střelce branky, vstupenky na utkání a v neposlední řadě plakát se snímkem z předání dárkového šeku, který je navíc opatřen podpisy hráčů A-týmu.

V průběhu pěti měsíců se finanční podpory dočkali Fanda Jančura, Pepík Jíra, Vojta Obršál, Radim Brát a Matěj Remeš, o všechny pečuje Středisko rané péče Sluníčko – Oblastní charita Hradec Králové.

Když jsme na podzim rozjížděli charitativní projekt Skóruj pro..., Jirka Šimánek nám krásně nahrál k tomu, abychom si z něj spolu s kabinou vystřelili. 😀 Pamatujete na jeho čistou trefu proti Litvínovu? 🙂

Zveřejnil(a) Mountfield HK dne 11. květen 2017

Monika Brátová: Atmosféra na hokeji nás naprosto pohltila

Maminka Radima Bráta Monika Brátová děkuje všem za velkou pomoc. „Rádi bychom dodatečně poděkovali všem, kteří se zasloužili o finanční výtěžek pro našeho syna Radima. Prvotně děkujeme panu Borovcovi za jeho myšlenku pomoci nemocným dětem, kterou byl ochoten se svým týmem zrealizovat a zorganizovat. Děkujeme hokejistům za všechny góly, které byly díky vám fanouškům a dárcům přeměněny na finanční dar,“ vzkazuje maminka jednoho z obdarovaných chlapců.

Ta si zároveň spolu s celou rodinou užila přítomnost na semifinálovém utkání proti Kometě Brno. „Bylo úžasné být v těsné blízkosti vašeho týmu hokejistů při zápase. Pro mě a naše obě děti to byl prvotní zážitek a musím říci, že nás celá atmosféra naprosto pohltila. Je to opravdu „jiné kafíčko“ než to pozorovat doma z křesla u televize. Zážitek byl našim dětem vryt do šedé kůry mozkové tak, že si občas hrají, že jedou na hokej,“ říká s úsměvem Monika Brátová.

Jana Obršálová: Mezi Vojtova první slova patří GÓL

Také Jana Obršálová, maminka Vojty, vyjadřuje svůj dík a respekt hradeckým fanouškům i hráčům. „Posíláme poděkování za finanční dar pro našeho syna Vojtíka, který jsme převzali s velkou radostí a úctou k vám i všem zúčastněným. Byl to pro nás silný zážitek a také povzbuzení, že s takovým porozuměním a nasazením, které bylo vyjádřené skutkem takové finanční podpory, vnímáte potřeby rodin s handicapovaným dítětem,“ těší paní Obršálovou.

Vojta trpí Downovým syndromem, na setkání s hokejisty bude mít jen dobré vzpomínky. „Třeba i vám udělá malou radost, že mezi Vojtova první slova patří právě GÓL!“ usmívá se jeho maminka. „Vám i celému mužstvu celá rodina přejeme gólů do branky soupeře nadále co nejvíce,“ dodává závěrem.

 
Vsaďte si na zápasy Hradce!
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice