Děkujeme za podporu! Aukce dresů
Hradečtí mládežníci se dočkali bohatého zastoupení v reprezentačních výběrech

Hradečtí mládežníci se dočkali bohatého zastoupení v reprezentačních výběrech

4.7.2017 | Lukáš Štěrovský

Až jedenáct hráčů Mountfieldu se může objevit na nadcházejících akcích mládežnických reprezentací. Do nich totiž bylo nominováno celkem pět východočeských hokejistů, dalších šest bude čekat na svoji šanci z pozice náhradníků.

21. – 24. červenec. To je termín přípravného kempu reprezentace do 16 let v Třemošné, na které se za Hradec představí obránce Jakub Naar. Zadák Mountfieldu se může těšit suchou přípravu, trénink na ledě ale třeba i psychologické testy. V roli náhradníků budou připraveni útočník Martin Janda a obránce Tomáš Perička.

Ve stejný den, tedy 21. července, se v Třemošné sejde i národní tým U18, a to včetně asistenta hradeckého A-týmu a šéftrenéra mládeže Mountfieldu HK Tomáše Martince. Ten u týmu bude plnit roli asistenta trenéra. Národní výběr se však následně přesune k dvojzápasu do Švýcarska. Zasáhnout by do něj měl i brankář Daniel Dvořák. Jako náhradník je zapsán i útočník Dominik Sklenář.

Vůbec největší zastoupení bude mít Mountfield ve výběru do devatenácti let. Národní tým má před sebou přípravný kemp a Turnaj 4 zemí v termínu 24. – 30. července v Třinci a slovenské Žilině. Nominace se dočkali obránci Michael Gaspar s Radimem Šaldou a útočník Jaroslav Dvořák. Pozice náhradníků připadly zase Jakubu Muškovi a Filipu Jiráskovi. V týmu navíc figuruje jako asistent i trenér hradecké juniorky Aleš Krátoška.

Na kategorii U20 čeká přípravný kemp v Brně a dvojutkání se Švýcarskem v termínu 15. – 19. července. O dva dny později pak národní tým načne soustředění ve finském Vierumäki včetně dvojzápasu s domácí reprezentací. Na sever Evropy vyrazí hradecký forvard Radovan Pavlík.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice