Mountfield HK 

čtvrtek 24.8.2017 v 17:00Mountfield HK
TPS Turku

TPS Turku


Prodej vstupenek on-line
Poklad na Stříbrném rybníku bude obohacen o hradecký hokej

Poklad na Stříbrném rybníku bude obohacen o hradecký hokej

16.5.2017 | Klára Petrásková

Jak si zpříjemnit sobotní odpoledne? Třeba návštěvou akce zvané Poklad na Stříbrném rybníku. Již tradiční každoročně pořádaná akce bude startovat 20. května ve 14 hodin v hradeckém autocampu Stříbrný rybník. A na co se můžete těšit? Kromě pestrého programu zaměřeného především na děti bude na pořadu dne také autogramiáda východočeských hokejistů Jaroslava Pavelky, Jaroslava Dvořáka a Radovana Pavlíka.

Kromě autogramiády hradeckého tria, která začne přibližně v 16:00, bude na akci k dispozici také stánek klubu Mountfield HK. V něm budou návštěvníkům k dispozici mládežničtí trenéři, kteří budou připraveni poskytnout odpovědi na veškeré dotazy ohledně ledního hokeje v Hradci Králové. Zároveň zde také bude probíhat nábor dětí do kurzů bruslení.

Všechny děti předškolního věku a jejich rodiče srdečně zvou na 10. ročník oblíbené akce také pořadatelé – Mateřská škola Kampanova Hradec Králové a cestovní kancelář B&K Tour. Cílem projektu je ukázat dětem a rodičům možnost smysluplně a aktivně využít společně strávený čas, což je v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější. Stejně jako v letech minulých se akce bude i letos konat pod záštitou Statutárního města Hradce Králové. Více informací naleznete na oficiální facebookové stránce Poklad na Stříbrném rybníku.

 
Vsaďte si na zápasy Hradce!
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice