Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-4-14" |  vypnout filtr

123>
14.04.2018, 21:52
aby nám pak ten Hradeček vůbec zbyl! Smajlík

jinak teda naše repre áčko, to jsou výkony, včera i dnes (a to je tam naštěstí ta primitivní vopice z jihu, tak máme aspoň šanci v přesilovkách...) Ovšem letos bude to MS z naší strany nejspíš utrpění, až nás tam začne prohánět McDavid a spol. Smajlík
Lucembursko dostalo 8:1 od Izraele.
V souvislosti s tím, mě pobavil komentář komentátora z onlajnů:
"Mno, co na to říct... Španělsko šlo do dnešního zápasu jako jednoznačný favorit, ale skóre 12:1 po dvou třetinách asi čekal jen málokdo. S hrůzou musí dnešní zápas sledovat hokejisté Lucemburska – největšího outsidera skupiny, který je na tom výkonnostně ještě hůře než Korea. Uvidíme, co přinese třetí třetina. Obrat to ale asi velmi pravděpodobně nebude..." Smajlík

Lucembursko se asi těší na Corridu. Smajlík
14.04.2018, 21:43
Já bych nechala jen jednu třetinu a rozdělila na dvě šestiny - 10 minut a 10 minut, to by šlo Smajlík

A může mi nějakej hnidopich zkusit napsat že 2/6 = 1/3. Já mám zkoušku z matematiky z VYSOKÉ školy!
Smajlík Smajlík Smajlík
Každej den není posvícení nebo Matějská pouť Smajlík . No hlavně aby to ve zdraví přežili, až se vrátí domů, a budou se zodpovídat Kimovi Smajlík
Není on původem z KLDR? My píšeme Čiliak, ale správně je to třeba Ci Li Ak...nebo Li Ci Ak? Smajlík
Asi. Smajlík Asi špatný vstup do utkání. Hodit to za hlavu a žrát led v dalším zápase Smajlík

Pomstíme KLDR a pozvem si HC Španělsko na Mountfield Cup. Smajlík
Jinak teď byl rozhovor s Čiliakem, nerozuměl jsem mu ani slovo, a přitom je to Slovák Smajlík
10:1.. mazec když v KLDR nemají ani žádnou mini ligu..(alespoň myslím) Na ulici chytnou pár "dobrovolníků", vrazí jim na nohy ventokličky, do ruky koště a šup jdi hrát hokej..
Tvle 9:1.. Smajlík
Smajlík Smajlík

Teď koukám na onlajny na MS 2.divize sk.B.
Tam to lítá...
Ve 30.minutě ŠPANĚLSKO 8:1 KLDR. Tak Kmonďo bo Bedýnko, zvedněte telefon a zamluvte si jednoho José Armanda.. Smajlík
To je podobný, jako naše repre, ta taky skoro nikdy nevyhraje 1.třetinu, tak by měli hrát jen na dvě Smajlík Nebo dva poločasy Smajlík
Tak, Brno se nám dneska "předvedlo" tak nějak po "Liberecku". Ani jsem si dneska nevšiml hráče s Ovečkinovým plexištítkem, mistra Erata, hrál vůbec? Smajlík Už jenom, aby se nám taky ukázal, co má v hlavě, pan Čermák, s nějakou prasárnou. Uvidíme Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.