Mountfield HK 

středa 29.3.2017 v 17:20Mountfield HK
HC Kometa Brno

HC Kometa Brno


Prodej vstupenek on-line

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KLA KOM KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 7.3.2014 Plzeň Hr. Králové 1:3
52 pá 7.3.2014 Kladno Chomutov 1:4
52 pá 7.3.2014 K. Vary Brno 3:0
52 pá 7.3.2014 Třinec Vítkovice 3:1
52 pá 7.3.2014 Liberec Zlín 4:3sn
52 pá 7.3.2014 Slavia Litvínov 3:2sn
52 čt 6.3.2014 Sparta Pardubice 0:3
 
51 út 4.3.2014 Slavia K. Vary 9:3
51 út 4.3.2014 Vítkovice Litvínov 3:1
51 út 4.3.2014 Pardubice Třinec 7:5
51 út 4.3.2014 Hr. Králové Liberec 3:4sn
51 út 4.3.2014 Zlín Sparta 2:1
51 út 4.3.2014 Chomutov Plzeň 1:3
51 út 4.3.2014 Brno Kladno 4:3p
 
50 ne 2.3.2014 Slavia Sparta 3:2p
50 ne 2.3.2014 Třinec Brno 10:2
50 ne 2.3.2014 Plzeň Zlín 1:2
50 ne 2.3.2014 Liberec Vítkovice 3:1
50 ne 2.3.2014 Hr. Králové Chomutov 2:0
50 ne 2.3.2014 Litvínov Kladno 2:3
50 ne 2.3.2014 K. Vary Pardubice 1:4
 
49 pá 28.2.2014 Vítkovice Sparta 4:5
49 pá 28.2.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
49 pá 28.2.2014 Slavia Třinec 2:3
49 pá 28.2.2014 Chomutov Liberec 0:1
49 pá 28.2.2014 Kladno K. Vary 0:2
49 pá 28.2.2014 Brno Litvínov 4:1
49 pá 28.2.2014 Pardubice Plzeň 3:4p
 
48 út 25.2.2014 Třinec Kladno 6:0
48 út 25.2.2014 Plzeň Slavia 4:1
48 út 25.2.2014 Zlín Chomutov 6:3
48 út 25.2.2014 Litvínov K. Vary 2:1
48 út 25.2.2014 Hr. Králové Vítkovice 2:3sn
48 út 25.2.2014 Liberec Pardubice 4:1
48 út 25.2.2014 Sparta Brno 7:0
 
44 čt 20.2.2014 Vítkovice Slavia 3:2p
 
43 so 8.2.2014 Vítkovice Brno 1:3
 
47 čt 6.2.2014 Vítkovice Zlín 2:5
47 čt 6.2.2014 Litvínov Sparta 3:2sn
47 čt 6.2.2014 K. Vary Třinec 2:6
47 čt 6.2.2014 Kladno Plzeň 0:1
47 čt 6.2.2014 Brno Hr. Králové 2:1
47 čt 6.2.2014 Pardubice Chomutov 4:2
 
46 út 4.2.2014 Třinec Litvínov 6:2
46 út 4.2.2014 Zlín Slavia 4:2
46 út 4.2.2014 Plzeň Brno 1:2
46 út 4.2.2014 Chomutov Vítkovice 3:8
46 út 4.2.2014 Liberec K. Vary 2:0
46 út 4.2.2014 Hr. Králové Pardubice 0:1p
46 út 4.2.2014 Sparta Kladno 6:0
 
45 ne 2.2.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
45 ne 2.2.2014 Třinec Sparta 5:4
45 ne 2.2.2014 K. Vary Plzeň 3:5
45 ne 2.2.2014 Litvínov Hr. Králové 3:2
45 ne 2.2.2014 Kladno Liberec 2:4
45 ne 2.2.2014 Chomutov Slavia 3:4
45 ne 2.2.2014 Brno Zlín 0:4
 
44 pá 31.1.2014 Plzeň Litvínov 4:2
44 pá 31.1.2014 Chomutov Třinec 3:4
44 pá 31.1.2014 Zlín Pardubice 1:4
44 pá 31.1.2014 Hr. Králové Kladno 4:0
44 pá 31.1.2014 Liberec Brno 0:3
44 pá 31.1.2014 Sparta K. Vary 5:0
 
43 út 28.1.2014 Třinec Plzeň 5:1
43 út 28.1.2014 Litvínov Chomutov 2:1sn
43 út 28.1.2014 K. Vary Zlín 2:1
43 út 28.1.2014 Hr. Králové Slavia 3:1
43 út 28.1.2014 Kladno Pardubice 4:3sn
43 út 28.1.2014 Sparta Liberec 3:1
 
42 ne 26.1.2014 Zlín Třinec 3:2
42 ne 26.1.2014 Hr. Králové K. Vary 3:4sn
42 ne 26.1.2014 Pardubice Slavia 3:1
42 ne 26.1.2014 Chomutov Brno 1:2
42 ne 26.1.2014 Plzeň Sparta 1:0
42 ne 26.1.2014 Liberec Litvínov 3:2p
 
41 pá 24.1.2014 Třinec Hr. Králové 3:0
41 pá 24.1.2014 Litvínov Pardubice 2:1
41 pá 24.1.2014 Plzeň Liberec 5:3
41 pá 24.1.2014 Kladno Zlín 0:2
41 pá 24.1.2014 K. Vary Vítkovice 2:3
41 pá 24.1.2014 Sparta Chomutov 9:0
41 pá 24.1.2014 Brno Slavia 4:3sn
 
42 út 21.1.2014 Vítkovice Kladno 5:2
 
40 ne 19.1.2014 Slavia Kladno 4:1
40 ne 19.1.2014 Vítkovice Plzeň 2:3sn
40 ne 19.1.2014 Zlín Litvínov 2:1
40 ne 19.1.2014 Liberec Třinec 2:6
40 ne 19.1.2014 Pardubice Brno 3:2
40 ne 19.1.2014 Chomutov K. Vary 1:2
40 ne 19.1.2014 Hr. Králové Sparta 3:2sn
 
39 pá 17.1.2014 Vítkovice Třinec 6:3
39 pá 17.1.2014 Zlín Liberec 3:4
39 pá 17.1.2014 Chomutov Kladno 1:2sn
39 pá 17.1.2014 Litvínov Slavia 4:2
39 pá 17.1.2014 Brno K. Vary 2:3
39 pá 17.1.2014 Hr. Králové Plzeň 3:0
39 pá 17.1.2014 Pardubice Sparta 2:6
 
47 út 14.1.2014 Slavia Liberec 5:6sn
 
34 út 14.1.2014 Zlín Vítkovice 0:3
 
38 ne 12.1.2014 Třinec Pardubice 4:2
38 ne 12.1.2014 K. Vary Slavia 0:2
38 ne 12.1.2014 Liberec Hr. Králové 5:2
38 ne 12.1.2014 Sparta Zlín 2:1
38 ne 12.1.2014 Kladno Brno 2:3
38 ne 12.1.2014 Litvínov Vítkovice 1:2sn
38 ne 12.1.2014 Plzeň Chomutov 5:3
 
37 pá 10.1.2014 Vítkovice Liberec 8:4
37 pá 10.1.2014 Chomutov Hr. Králové 0:2
37 pá 10.1.2014 Zlín Plzeň 2:4
37 pá 10.1.2014 Pardubice K. Vary 1:4
37 pá 10.1.2014 Brno Třinec 3:4
37 pá 10.1.2014 Kladno Litvínov 2:0
37 pá 10.1.2014 Sparta Slavia 4:2
 
36 ne 5.1.2014 Slavia Třinec 1:4
36 ne 5.1.2014 K. Vary Kladno 4:1
36 ne 5.1.2014 Liberec Chomutov 6:0
36 ne 5.1.2014 Sparta Vítkovice 1:3
36 ne 5.1.2014 Plzeň Pardubice 2:1
36 ne 5.1.2014 Hr. Králové Zlín 1:2
36 ne 5.1.2014 Litvínov Brno 4:1
 
35 pá 3.1.2014 Vítkovice Hr. Králové 6:2
35 pá 3.1.2014 Chomutov Zlín 2:3sn
35 pá 3.1.2014 Pardubice Liberec 4:1
35 pá 3.1.2014 K. Vary Litvínov 2:1
35 pá 3.1.2014 Kladno Třinec 1:2sn
35 pá 3.1.2014 Slavia Plzeň 3:1
35 pá 3.1.2014 Brno Sparta 2:4
 
34 po 30.12.2013 Třinec K. Vary 4:3
34 po 30.12.2013 Plzeň Kladno 4:2
34 po 30.12.2013 Chomutov Pardubice 3:4
34 po 30.12.2013 Liberec Slavia 3:2
34 po 30.12.2013 Hr. Králové Brno 2:3
34 po 30.12.2013 Sparta Litvínov 5:1
 
33 so 28.12.2013 Slavia Zlín 1:2
33 so 28.12.2013 K. Vary Liberec 4:3
33 so 28.12.2013 Brno Plzeň 5:1
33 so 28.12.2013 Pardubice Hr. Králové 3:5
33 so 28.12.2013 Kladno Sparta 5:4p
33 so 28.12.2013 Litvínov Třinec 1:0
 
32 čt 26.12.2013 Slavia Chomutov 3:1
32 čt 26.12.2013 Sparta Třinec 4:0
32 čt 26.12.2013 Zlín Brno 1:4
32 čt 26.12.2013 Plzeň K. Vary 5:3
32 čt 26.12.2013 Hr. Králové Litvínov 3:2
32 čt 26.12.2013 Liberec Kladno 3:2p
32 po 23.12.2013 Vítkovice Pardubice 1:4
 
31 ne 15.12.2013 Slavia Vítkovice 1:2sn
31 ne 15.12.2013 K. Vary Sparta 0:4
31 ne 15.12.2013 Brno Liberec 4:3
31 ne 15.12.2013 Třinec Chomutov 2:1
31 ne 15.12.2013 Kladno Hr. Králové 1:3
31 ne 15.12.2013 Litvínov Plzeň 2:1
31 ne 15.12.2013 Pardubice Zlín 1:2sn
 
30 pá 13.12.2013 Zlín K. Vary 2:4
30 pá 13.12.2013 Plzeň Třinec 4:0
30 pá 13.12.2013 Liberec Sparta 5:2
30 pá 13.12.2013 Pardubice Kladno 5:1
30 pá 13.12.2013 Hr. Králové Slavia 1:6
30 pá 13.12.2013 Chomutov Litvínov 0:4
30 čt 12.12.2013 Brno Vítkovice 1:3
 
29 ne 8.12.2013 Slavia Pardubice 5:4sn
29 ne 8.12.2013 Třinec Zlín 2:1
29 ne 8.12.2013 K. Vary Hr. Králové 1:2sn
29 ne 8.12.2013 Brno Chomutov 4:2
29 ne 8.12.2013 Litvínov Liberec 8:3
29 ne 8.12.2013 Kladno Vítkovice 1:2
29 so 7.12.2013 Sparta Plzeň 4:2
 
28 pá 6.12.2013 Vítkovice K. Vary 0:4
28 pá 6.12.2013 Zlín Kladno 3:2
28 pá 6.12.2013 Pardubice Litvínov 3:2
28 pá 6.12.2013 Hr. Králové Třinec 2:0
28 čt 5.12.2013 Chomutov Sparta 0:7
28 čt 5.12.2013 Liberec Plzeň 4:2
28 čt 5.12.2013 Slavia Brno 3:0
 
27 út 3.12.2013 Třinec Liberec 1:4
27 út 3.12.2013 Plzeň Vítkovice 3:2
27 út 3.12.2013 Kladno Slavia 3:1
27 út 3.12.2013 Brno Pardubice 5:4
27 út 3.12.2013 K. Vary Chomutov 2:1
27 út 3.12.2013 Litvínov Zlín 1:0sn
27 út 3.12.2013 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
26 ne 1.12.2013 Třinec Vítkovice 2:4
26 ne 1.12.2013 K. Vary Brno 2:3p
26 ne 1.12.2013 Plzeň Hr. Králové 2:0
26 ne 1.12.2013 Liberec Zlín 0:4
26 ne 1.12.2013 Kladno Chomutov 1:2
26 ne 1.12.2013 Litvínov Slavia 1:0sn
26 ne 1.12.2013 Pardubice Sparta 3:5
 
25 pá 29.11.2013 Vítkovice Litvínov 1:2p
25 pá 29.11.2013 Zlín Sparta 6:5
25 pá 29.11.2013 Pardubice Třinec 2:1p
25 pá 29.11.2013 Hr. Králové Liberec 5:2
25 pá 29.11.2013 Brno Kladno 4:0
25 čt 28.11.2013 Chomutov Plzeň 1:2
 
33 út 26.11.2013 Vítkovice Chomutov 8:3
 
23 út 26.11.2013 Pardubice Plzeň 3:1
 
22 út 26.11.2013 Sparta Brno 4:1
 
21 út 26.11.2013 Slavia Liberec 3:4sn
 
24 ne 24.11.2013 Třinec Brno 3:0
24 ne 24.11.2013 K. Vary Pardubice 6:2
24 ne 24.11.2013 Liberec Vítkovice 5:2
24 ne 24.11.2013 Sparta Slavia 3:0
24 ne 24.11.2013 Litvínov Kladno 5:2
24 ne 24.11.2013 Hr. Králové Chomutov 4:0
24 ne 24.11.2013 Plzeň Zlín 3:2
 
23 pá 22.11.2013 Vítkovice Sparta 2:5
23 pá 22.11.2013 Brno Litvínov 2:3
23 pá 22.11.2013 Zlín Hr. Králové 1:2sn
23 pá 22.11.2013 Chomutov Liberec 2:0
23 pá 22.11.2013 Kladno K. Vary 3:0
23 pá 22.11.2013 Třinec Slavia 5:2
 
22 út 19.11.2013 Třinec Kladno 2:3
22 út 19.11.2013 Plzeň Slavia 4:2
22 út 19.11.2013 Zlín Chomutov 7:1
22 út 19.11.2013 Litvínov K. Vary 2:1
22 út 19.11.2013 Liberec Pardubice 0:2
22 út 19.11.2013 Hr. Králové Vítkovice 2:1p
 
21 ne 17.11.2013 Pardubice Chomutov 4:2
21 ne 17.11.2013 Vítkovice Zlín 2:4
21 ne 17.11.2013 K. Vary Třinec 3:1
21 ne 17.11.2013 Brno Hr. Králové 3:0
21 ne 17.11.2013 Kladno Plzeň 2:1sn
21 ne 17.11.2013 Litvínov Sparta 2:3
 
20 pá 15.11.2013 Třinec Litvínov 0:2
20 pá 15.11.2013 Zlín Slavia 4:3sn
20 pá 15.11.2013 Plzeň Brno 4:1
20 pá 15.11.2013 Chomutov Vítkovice 2:7
20 pá 15.11.2013 Kladno Sparta 2:5
20 pá 15.11.2013 Hr. Králové Pardubice 2:1sn
20 pá 15.11.2013 Liberec K. Vary 1:0p
 
19 st 13.11.2013 Litvínov Hr. Králové 2:3p
19 st 13.11.2013 K. Vary Plzeň 1:2
19 st 13.11.2013 Kladno Liberec 0:3
19 st 13.11.2013 Brno Zlín 3:1
19 st 13.11.2013 Pardubice Vítkovice 1:3
19 st 13.11.2013 Slavia Chomutov 5:4p
19 st 13.11.2013 Třinec Sparta 3:2sn
 
18 ne 3.11.2013 Zlín Pardubice 4:2
18 ne 3.11.2013 Sparta K. Vary 11:0
18 ne 3.11.2013 Vítkovice Slavia 4:2
18 ne 3.11.2013 Liberec Brno 1:0
18 ne 3.11.2013 Hr. Králové Kladno 2:0
18 ne 3.11.2013 Plzeň Litvínov 1:0sn
18 ne 3.11.2013 Chomutov Třinec 2:5
 
17 pá 1.11.2013 Třinec Plzeň 3:0
17 pá 1.11.2013 Litvínov Chomutov 2:1
17 pá 1.11.2013 Brno Vítkovice 5:1
17 pá 1.11.2013 Kladno Pardubice 1:4
17 pá 1.11.2013 Slavia Hr. Králové 1:2
17 pá 1.11.2013 K. Vary Zlín 3:4
17 pá 1.11.2013 Sparta Liberec 5:2
 
25 út 29.10.2013 Slavia K. Vary 3:2sn
 
16 ne 27.10.2013 Vítkovice Kladno 2:1
16 ne 27.10.2013 Liberec Litvínov 2:1p
16 ne 27.10.2013 Zlín Třinec 2:3sn
16 ne 27.10.2013 Pardubice Slavia 4:5
16 ne 27.10.2013 Chomutov Brno 0:3
16 ne 27.10.2013 Hr. Králové K. Vary 1:2
16 ne 27.10.2013 Plzeň Sparta 1:2sn
 
15 pá 25.10.2013 Třinec Hr. Králové 3:6
15 pá 25.10.2013 Litvínov Pardubice 5:1
15 pá 25.10.2013 Plzeň Liberec 5:2
15 pá 25.10.2013 Kladno Zlín 3:2p
15 pá 25.10.2013 K. Vary Vítkovice 1:4
15 pá 25.10.2013 Slavia Brno 4:1
15 pá 25.10.2013 Sparta Chomutov 3:0
 
14 út 22.10.2013 Pardubice Brno 0:1sn
 
9 út 22.10.2013 Vítkovice Hr. Králové 2:5
 
14 ne 20.10.2013 Vítkovice Plzeň 2:4
14 ne 20.10.2013 Zlín Litvínov 4:1
14 ne 20.10.2013 Slavia Kladno 1:0
14 ne 20.10.2013 Liberec Třinec 4:2
14 ne 20.10.2013 Hr. Králové Sparta 1:5
14 ne 20.10.2013 Chomutov K. Vary 4:2
 
13 pá 18.10.2013 Vítkovice Třinec 2:3
13 pá 18.10.2013 Zlín Liberec 3:0
13 pá 18.10.2013 Chomutov Kladno 1:4
13 pá 18.10.2013 Hr. Králové Plzeň 4:1
13 pá 18.10.2013 Brno K. Vary 3:1
13 pá 18.10.2013 Sparta Pardubice 3:0
13 čt 17.10.2013 Slavia Litvínov 3:1
 
12 st 16.10.2013 Sparta Zlín 4:2
 
11 út 15.10.2013 Brno Třinec 6:3
 
12 ne 13.10.2013 K. Vary Slavia 4:2
12 ne 13.10.2013 Třinec Pardubice 3:0
12 ne 13.10.2013 Liberec Hr. Králové 6:7p
12 ne 13.10.2013 Litvínov Vítkovice 1:4
12 ne 13.10.2013 Plzeň Chomutov 3:2
12 ne 13.10.2013 Kladno Brno 5:1
 
11 pá 11.10.2013 Chomutov Hr. Králové 2:3p
11 pá 11.10.2013 Kladno Litvínov 3:2
11 pá 11.10.2013 Pardubice K. Vary 4:2
11 pá 11.10.2013 Slavia Sparta 0:6
11 čt 10.10.2013 Zlín Plzeň 4:1
11 út 8.10.2013 Vítkovice Liberec 6:5sn
 
10 ne 6.10.2013 K. Vary Kladno 6:1
10 ne 6.10.2013 Třinec Slavia 3:2
10 ne 6.10.2013 Liberec Chomutov 4:2
10 ne 6.10.2013 Sparta Vítkovice 4:6
10 ne 6.10.2013 Hr. Králové Zlín 2:1
10 ne 6.10.2013 Litvínov Brno 1:4
10 ne 6.10.2013 Plzeň Pardubice 4:5sn
 
9 pá 4.10.2013 Chomutov Zlín 3:4sn
9 pá 4.10.2013 Kladno Třinec 4:5
9 pá 4.10.2013 Pardubice Liberec 6:4
9 pá 4.10.2013 K. Vary Litvínov 3:1
9 pá 4.10.2013 Slavia Plzeň 0:2
9 pá 4.10.2013 Brno Sparta 2:1
 
8 út 1.10.2013 Třinec K. Vary 3:1
8 út 1.10.2013 Plzeň Kladno 3:5
8 út 1.10.2013 Chomutov Pardubice 2:5
8 út 1.10.2013 Zlín Vítkovice 1:3
8 út 1.10.2013 Hr. Králové Brno 2:1p
8 út 1.10.2013 Liberec Slavia 2:1sn
8 út 1.10.2013 Sparta Litvínov 7:0
 
7 ne 29.9.2013 K. Vary Liberec 5:1
7 ne 29.9.2013 Slavia Zlín 6:0
7 ne 29.9.2013 Brno Plzeň 1:4
7 ne 29.9.2013 Sparta Kladno 3:2
7 ne 29.9.2013 Vítkovice Chomutov 0:2
7 ne 29.9.2013 Litvínov Třinec 1:3
7 ne 29.9.2013 Pardubice Hr. Králové 3:2p
 
6 pá 27.9.2013 Vítkovice Pardubice 6:5p
6 pá 27.9.2013 Plzeň K. Vary 4:3sn
6 pá 27.9.2013 Chomutov Slavia 6:7sn
6 pá 27.9.2013 Hr. Králové Litvínov 2:3sn
6 pá 27.9.2013 Liberec Kladno 1:3
6 pá 27.9.2013 Zlín Brno 4:3sn
6 pá 27.9.2013 Sparta Třinec 8:3
 
5 út 24.9.2013 Třinec Chomutov 6:4
5 út 24.9.2013 Pardubice Zlín 1:2
5 út 24.9.2013 Kladno Hr. Králové 1:2
5 út 24.9.2013 K. Vary Sparta 1:6
5 út 24.9.2013 Brno Liberec 3:0
5 út 24.9.2013 Slavia Vítkovice 2:1
5 út 24.9.2013 Litvínov Plzeň 4:1
 
4 ne 22.9.2013 Zlín K. Vary 3:1
4 ne 22.9.2013 Pardubice Kladno 4:0
4 ne 22.9.2013 Slavia Hr. Králové 2:1p
4 ne 22.9.2013 Vítkovice Brno 2:3
4 ne 22.9.2013 Plzeň Třinec 3:2sn
4 ne 22.9.2013 Chomutov Litvínov 2:3sn
4 ne 22.9.2013 Liberec Sparta 6:5
 
3 pá 20.9.2013 Třinec Zlín 3:0
3 pá 20.9.2013 K. Vary Hr. Králové 0:3
3 pá 20.9.2013 Litvínov Liberec 3:2sn
3 pá 20.9.2013 Brno Chomutov 3:0
3 pá 20.9.2013 Sparta Plzeň 3:1
3 pá 20.9.2013 Kladno Vítkovice 6:5sn
3 pá 20.9.2013 Slavia Pardubice 2:1sn
 
2 út 17.9.2013 Pardubice Litvínov 5:0
2 ne 15.9.2013 Brno Slavia 0:1
2 ne 15.9.2013 Liberec Plzeň 1:3
2 ne 15.9.2013 Vítkovice K. Vary 4:2
2 ne 15.9.2013 Zlín Kladno 3:4sn
2 ne 15.9.2013 Chomutov Sparta 3:1
2 ne 15.9.2013 Hr. Králové Třinec 3:2
 
1 pá 13.9.2013 Třinec Liberec 1:4
1 pá 13.9.2013 Kladno Slavia 1:3
1 pá 13.9.2013 Brno Pardubice 4:3p
1 pá 13.9.2013 K. Vary Chomutov 3:2sn
1 pá 13.9.2013 Sparta Hr. Králové 5:1
1 čt 12.9.2013 Litvínov Zlín 2:3sn
1 čt 12.9.2013 Plzeň Vítkovice 5:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0pp1x
1:0sn3x
2:07x
2:119x
2:1pp5x
2:1sn5x
3:016x
3:119x
3:214x
3:2pp6x
3:2sn8x
4:06x
4:114x
4:223x
4:33x
4:3pp2x
4:3sn6x
5:02x
5:19x
5:210x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:04x
6:11x
6:23x
6:33x
6:42x
6:52x
6:5pp1x
6:5sn2x
7:02x
7:11x
7:51x
8:33x
8:41x
9:01x
9:31x
10:21x
11:01x
0:13x
0:1pp1x
0:1sn1x
0:28x
0:36x
0:45x
0:61x
0:71x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn8x
1:312x
1:415x
1:51x
1:62x
2:311x
2:3pp3x
2:3sn7x
2:47x
2:56x
2:63x
2:71x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn5x
3:54x
3:61x
3:81x
4:53x
4:5sn1x
4:61x
5:6sn1x
6:7pp1x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 
Zápasy
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice