HC Kometa Brno 

pátek 20.10.2017 v 18:00HC Kometa Brno
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek on-line

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 1.3.2015 Brno Hr. Králové 2:1
52 ne 1.3.2015 Pardubice Litvínov 0:2
52 ne 1.3.2015 Sparta Třinec 6:5
52 ne 1.3.2015 Vítkovice Plzeň 3:2
52 ne 1.3.2015 Zlín Slavia 3:2
52 ne 1.3.2015 Liberec Ml. Boleslav 6:3
52 ne 1.3.2015 Olomouc K. Vary 3:2p
 
51 pá 27.2.2015 Litvínov Sparta 5:3
51 pá 27.2.2015 Třinec Zlín 1:4
51 pá 27.2.2015 Hr. Králové Olomouc 6:4
51 pá 27.2.2015 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2p
51 pá 27.2.2015 K. Vary Liberec 5:2
51 pá 27.2.2015 Plzeň Pardubice 2:1p
51 pá 27.2.2015 Slavia Brno 5:2
 
50 st 25.2.2015 Liberec Litvínov 0:2
50 út 24.2.2015 Zlín Hr. Králové 3:2
50 út 24.2.2015 Brno Ml. Boleslav 2:0
50 út 24.2.2015 Pardubice K. Vary 2:3p
50 út 24.2.2015 Olomouc Plzeň 2:3sn
50 út 24.2.2015 Vítkovice Sparta 1:5
 
49 ne 22.2.2015 Třinec Brno 4:1
49 ne 22.2.2015 Plzeň Liberec 3:4p
49 ne 22.2.2015 K. Vary Zlín 3:4sn
49 ne 22.2.2015 Sparta Pardubice 2:1
49 ne 22.2.2015 Hr. Králové Slavia 3:2
49 ne 22.2.2015 Ml. Boleslav Olomouc 6:3
49 ne 22.2.2015 Litvínov Vítkovice 5:1
 
48 pá 20.2.2015 Vítkovice Pardubice 2:0
48 pá 20.2.2015 Hr. Králové Třinec 0:3
48 pá 20.2.2015 Olomouc Litvínov 2:4
48 pá 20.2.2015 Brno K. Vary 3:1
48 pá 20.2.2015 Liberec Sparta 5:2
48 pá 20.2.2015 Zlín Plzeň 2:4
48 pá 20.2.2015 Slavia Ml. Boleslav 0:4
 
50 st 18.2.2015 Slavia Třinec 2:1
 
47 ne 15.2.2015 Litvínov Slavia 4:1
47 ne 15.2.2015 Pardubice Liberec 3:4p
47 ne 15.2.2015 Sparta Zlín 7:6p
47 ne 15.2.2015 Plzeň Brno 3:0
47 ne 15.2.2015 K. Vary Třinec 5:3
47 ne 15.2.2015 Vítkovice Olomouc 3:1
47 ne 15.2.2015 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2
 
46 pá 13.2.2015 Třinec Ml. Boleslav 2:5
46 pá 13.2.2015 Zlín Litvínov 4:2
46 pá 13.2.2015 Hr. Králové Plzeň 2:1
46 pá 13.2.2015 Brno Pardubice 7:1
46 pá 13.2.2015 Olomouc Sparta 2:6
46 pá 13.2.2015 Liberec Vítkovice 4:2
46 pá 13.2.2015 Slavia K. Vary 1:2
 
45 st 11.2.2015 Vítkovice Slavia 7:5
45 st 11.2.2015 Plzeň Třinec 4:6
45 st 11.2.2015 Litvínov Hr. Králové 5:2
45 st 11.2.2015 Liberec Olomouc 5:1
45 st 11.2.2015 Pardubice Zlín 2:3
45 st 11.2.2015 Sparta Brno 2:3
45 st 11.2.2015 K. Vary Ml. Boleslav 0:3
 
44 ne 1.2.2015 Brno Litvínov 2:1
44 ne 1.2.2015 Třinec Liberec 2:1
44 ne 1.2.2015 Slavia Sparta 4:9
44 ne 1.2.2015 Zlín Vítkovice 5:2
44 ne 1.2.2015 Olomouc Pardubice 1:2
44 ne 1.2.2015 Ml. Boleslav Plzeň 6:3
44 ne 1.2.2015 Hr. Králové K. Vary 3:1
 
43 pá 30.1.2015 Vítkovice Třinec 4:3
43 pá 30.1.2015 Pardubice Hr. Králové 1:2p
43 pá 30.1.2015 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
43 pá 30.1.2015 Plzeň Slavia 5:3
43 pá 30.1.2015 Olomouc Brno 3:6
43 pá 30.1.2015 Liberec Zlín 0:1
43 pá 30.1.2015 Sparta K. Vary 9:1
 
42 út 27.1.2015 Třinec Litvínov 4:1
42 út 27.1.2015 Zlín Olomouc 3:0
42 út 27.1.2015 Ml. Boleslav Sparta 6:3
42 út 27.1.2015 Hr. Králové Liberec 2:1
42 út 27.1.2015 Brno Vítkovice 1:2
42 út 27.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
42 út 27.1.2015 K. Vary Plzeň 1:3
 
41 ne 25.1.2015 Liberec Slavia 1:3
41 ne 25.1.2015 Vítkovice K. Vary 3:2
41 ne 25.1.2015 Zlín Brno 4:2
41 ne 25.1.2015 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
41 ne 25.1.2015 Sparta Hr. Králové 0:5
41 ne 25.1.2015 Olomouc Třinec 2:4
41 ne 25.1.2015 Litvínov Plzeň 4:1
 
40 pá 23.1.2015 Ml. Boleslav Zlín 4:3
40 pá 23.1.2015 Plzeň Sparta 1:2
40 pá 23.1.2015 Brno Liberec 3:0
40 pá 23.1.2015 K. Vary Litvínov 0:2
40 pá 23.1.2015 Pardubice Třinec 2:0
40 pá 23.1.2015 Slavia Olomouc 5:1
40 pá 23.1.2015 Hr. Králové Vítkovice 4:3
 
36 út 20.1.2015 Slavia Hr. Králové 1:2
 
39 ne 18.1.2015 Slavia Zlín 0:2
39 ne 18.1.2015 Třinec Sparta 5:4
39 ne 18.1.2015 Plzeň Vítkovice 5:4
39 ne 18.1.2015 K. Vary Olomouc 2:1
39 ne 18.1.2015 Litvínov Pardubice 6:2
39 ne 18.1.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:1
39 ne 18.1.2015 Hr. Králové Brno 0:7
 
38 pá 16.1.2015 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
38 pá 16.1.2015 Zlín Třinec 2:3p
38 pá 16.1.2015 Olomouc Hr. Králové 1:4
38 pá 16.1.2015 Liberec K. Vary 1:0
38 pá 16.1.2015 Brno Slavia 5:2
38 pá 16.1.2015 Pardubice Plzeň 3:4p
38 pá 16.1.2015 Sparta Litvínov 7:1
 
16 út 13.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
 
35 po 12.1.2015 Třinec Hr. Králové 8:6
 
37 ne 11.1.2015 Třinec Slavia 5:2
37 ne 11.1.2015 K. Vary Pardubice 2:3
37 ne 11.1.2015 Plzeň Olomouc 2:1sn
37 ne 11.1.2015 Sparta Vítkovice 4:2
37 ne 11.1.2015 Hr. Králové Zlín 0:3
37 ne 11.1.2015 Litvínov Liberec 3:2p
37 ne 11.1.2015 Ml. Boleslav Brno 3:4p
 
36 pá 9.1.2015 Vítkovice Litvínov 0:5
36 pá 9.1.2015 Zlín K. Vary 3:2
36 pá 9.1.2015 Liberec Plzeň 3:1
36 pá 9.1.2015 Pardubice Sparta 6:3
36 pá 9.1.2015 Olomouc Ml. Boleslav 7:4
36 pá 9.1.2015 Brno Třinec 3:4sn
 
35 út 6.1.2015 Ml. Boleslav Slavia 7:1
35 út 6.1.2015 Litvínov Olomouc 4:2
35 út 6.1.2015 Plzeň Zlín 5:2
35 út 6.1.2015 Pardubice Vítkovice 1:6
35 út 6.1.2015 K. Vary Brno 1:2sn
35 út 6.1.2015 Sparta Liberec 4:3p
 
34 ne 4.1.2015 Slavia Litvínov 0:1
34 ne 4.1.2015 Třinec K. Vary 2:1p
34 ne 4.1.2015 Vítkovice Olomouc 2:1
34 ne 4.1.2015 Zlín Sparta 2:6
34 ne 4.1.2015 Liberec Pardubice 5:1
34 ne 4.1.2015 Brno Plzeň 4:2
34 ne 4.1.2015 Hr. Králové Ml. Boleslav 9:2
 
28 pá 2.1.2015 Slavia Liberec 1:2sn
 
33 út 30.12.2014 Vítkovice Liberec 4:1
33 út 30.12.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
33 út 30.12.2014 Litvínov Zlín 4:3sn
33 út 30.12.2014 K. Vary Slavia 2:0
33 út 30.12.2014 Pardubice Brno 4:1
33 út 30.12.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:5
33 út 30.12.2014 Sparta Olomouc 0:1
 
32 ne 28.12.2014 Třinec Plzeň 4:1
32 ne 28.12.2014 Slavia Vítkovice 4:3sn
32 ne 28.12.2014 Zlín Pardubice 3:2
32 ne 28.12.2014 Olomouc Liberec 2:0
32 ne 28.12.2014 Hr. Králové Litvínov 2:1
32 ne 28.12.2014 Ml. Boleslav K. Vary 5:1
32 ne 28.12.2014 Brno Sparta 2:8
 
31 pá 26.12.2014 Vítkovice Zlín 4:1
31 pá 26.12.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
31 pá 26.12.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
31 pá 26.12.2014 Pardubice Olomouc 6:2
31 pá 26.12.2014 Liberec Třinec 3:4sn
31 pá 26.12.2014 Litvínov Brno 1:3
31 pá 26.12.2014 Sparta Slavia 3:0
 
30 ne 14.12.2014 Třinec Vítkovice 2:1
30 ne 14.12.2014 Zlín Liberec 2:1
30 ne 14.12.2014 K. Vary Sparta 5:3
30 ne 14.12.2014 Brno Olomouc 3:1
30 ne 14.12.2014 Hr. Králové Pardubice 6:4
30 ne 14.12.2014 Ml. Boleslav Litvínov 2:3sn
 
29 pá 12.12.2014 Litvínov Třinec 3:5
29 pá 12.12.2014 Plzeň K. Vary 4:3p
29 pá 12.12.2014 Liberec Hr. Králové 1:0
29 pá 12.12.2014 Olomouc Zlín 1:3
29 pá 12.12.2014 Pardubice Slavia 4:1
29 pá 12.12.2014 Sparta Ml. Boleslav 4:1
29 pá 12.12.2014 Vítkovice Brno 3:2sn
 
30 út 9.12.2014 Slavia Plzeň 1:2
 
28 ne 7.12.2014 Třinec Olomouc 5:1
28 ne 7.12.2014 K. Vary Vítkovice 2:0
28 ne 7.12.2014 Plzeň Litvínov 6:5p
28 ne 7.12.2014 Brno Zlín 2:0
28 ne 7.12.2014 Hr. Králové Sparta 2:3p
28 ne 7.12.2014 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
 
27 pá 5.12.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:1
27 pá 5.12.2014 Zlín Ml. Boleslav 3:2
27 pá 5.12.2014 Litvínov K. Vary 4:2
27 pá 5.12.2014 Olomouc Slavia 4:2
27 pá 5.12.2014 Pardubice Třinec 0:4
27 pá 5.12.2014 Sparta Plzeň 3:4
27 čt 4.12.2014 Liberec Brno 4:2
 
25 út 2.12.2014 Slavia Brno 4:6
 
26 ne 30.11.2014 Pardubice Litvínov 6:4
26 ne 30.11.2014 K. Vary Olomouc 2:3
26 ne 30.11.2014 Vítkovice Plzeň 3:2
26 ne 30.11.2014 Zlín Slavia 7:4
26 ne 30.11.2014 Sparta Třinec 4:1
26 ne 30.11.2014 Brno Hr. Králové 2:1
26 ne 30.11.2014 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
25 pá 28.11.2014 Třinec Zlín 6:2
25 pá 28.11.2014 Plzeň Pardubice 5:1
25 pá 28.11.2014 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
25 pá 28.11.2014 Litvínov Sparta 6:3
25 pá 28.11.2014 Hr. Králové Olomouc 1:4
25 pá 28.11.2014 K. Vary Liberec 5:3
 
24 út 25.11.2014 Vítkovice Sparta 2:3sn
24 út 25.11.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
24 út 25.11.2014 Olomouc Plzeň 3:4p
24 út 25.11.2014 Slavia Třinec 2:6
24 út 25.11.2014 Liberec Litvínov 4:3sn
24 út 25.11.2014 Brno Ml. Boleslav 2:3
 
23 ne 23.11.2014 Sparta Pardubice 4:2
23 ne 23.11.2014 K. Vary Zlín 2:3sn
23 ne 23.11.2014 Litvínov Vítkovice 3:2
23 ne 23.11.2014 Hr. Králové Slavia 6:0
23 ne 23.11.2014 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
23 ne 23.11.2014 Plzeň Liberec 3:1
23 ne 23.11.2014 Třinec Brno 2:3
 
22 pá 21.11.2014 Vítkovice Pardubice 3:2
22 pá 21.11.2014 Zlín Plzeň 2:3sn
22 pá 21.11.2014 Liberec Sparta 3:6
22 pá 21.11.2014 Brno K. Vary 2:1
22 pá 21.11.2014 Olomouc Litvínov 4:5
22 pá 21.11.2014 Slavia Ml. Boleslav 2:6
22 čt 20.11.2014 Hr. Králové Třinec 1:5
 
20 út 18.11.2014 Slavia K. Vary 3:2p
 
19 út 18.11.2014 Sparta Brno 1:2
 
21 ne 16.11.2014 Plzeň Brno 3:5
21 ne 16.11.2014 K. Vary Třinec 2:4
21 ne 16.11.2014 Olomouc Vítkovice 4:1
21 ne 16.11.2014 Sparta Zlín 3:4p
21 ne 16.11.2014 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
21 ne 16.11.2014 Litvínov Slavia 0:1
21 ne 16.11.2014 Pardubice Liberec 2:5
 
20 pá 14.11.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:4
20 pá 14.11.2014 Olomouc Sparta 1:2p
20 pá 14.11.2014 Zlín Litvínov 6:5p
20 pá 14.11.2014 Brno Pardubice 5:0
20 pá 14.11.2014 Hr. Králové Plzeň 4:2
20 pá 14.11.2014 Liberec Vítkovice 3:2p
 
19 st 12.11.2014 Vítkovice Slavia 3:2
19 st 12.11.2014 Litvínov Hr. Králové 4:1
19 st 12.11.2014 Pardubice Zlín 6:2
19 st 12.11.2014 Liberec Olomouc 2:3
19 st 12.11.2014 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
19 st 12.11.2014 Plzeň Třinec 5:2
 
18 ne 2.11.2014 Třinec Liberec 2:3sn
18 ne 2.11.2014 Sparta Slavia 0:1
18 ne 2.11.2014 Olomouc Pardubice 4:2
18 ne 2.11.2014 Zlín Vítkovice 5:2
18 ne 2.11.2014 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
18 ne 2.11.2014 Hr. Králové K. Vary 5:2
18 ne 2.11.2014 Brno Litvínov 5:6sn
 
17 pá 31.10.2014 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
17 pá 31.10.2014 Plzeň Slavia 1:3
17 pá 31.10.2014 Pardubice Hr. Králové 5:2
17 pá 31.10.2014 Olomouc Brno 2:4
17 pá 31.10.2014 Liberec Zlín 3:2
17 pá 31.10.2014 Sparta K. Vary 5:4p
 
24 út 28.10.2014 Pardubice K. Vary 6:3
 
17 út 28.10.2014 Vítkovice Třinec 0:2
 
8 út 28.10.2014 Slavia Litvínov 6:3
 
2 út 28.10.2014 Brno Zlín 4:3
 
16 ne 26.10.2014 K. Vary Plzeň 2:1
16 ne 26.10.2014 Zlín Olomouc 2:3sn
16 ne 26.10.2014 Brno Vítkovice 1:2p
16 ne 26.10.2014 Hr. Králové Liberec 3:1
16 ne 26.10.2014 Ml. Boleslav Sparta 3:6
16 ne 26.10.2014 Třinec Litvínov 1:4
 
15 pá 24.10.2014 Litvínov Plzeň 1:0
15 pá 24.10.2014 Pardubice Ml. Boleslav 3:8
15 pá 24.10.2014 Olomouc Třinec 5:4p
15 pá 24.10.2014 Zlín Brno 3:6
15 pá 24.10.2014 Sparta Hr. Králové 4:3
15 čt 23.10.2014 Vítkovice K. Vary 2:1sn
15 čt 23.10.2014 Liberec Slavia 4:1
 
10 út 21.10.2014 Vítkovice Litvínov 2:3
10 út 21.10.2014 Liberec Plzeň 1:2
 
14 ne 19.10.2014 Třinec Pardubice 5:2
14 ne 19.10.2014 Brno Liberec 3:1
14 ne 19.10.2014 Slavia Olomouc 2:3sn
14 ne 19.10.2014 Plzeň Sparta 2:5
14 ne 19.10.2014 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
14 ne 19.10.2014 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
14 ne 19.10.2014 K. Vary Litvínov 2:1
 
13 pá 17.10.2014 Litvínov Pardubice 2:4
13 pá 17.10.2014 Třinec Sparta 1:2
13 pá 17.10.2014 Plzeň Vítkovice 3:2
13 pá 17.10.2014 Ml. Boleslav Liberec 3:4sn
13 pá 17.10.2014 Olomouc K. Vary 3:2p
13 pá 17.10.2014 Slavia Zlín 1:2
13 pá 17.10.2014 Hr. Králové Brno 3:2
 
12 út 14.10.2014 Vítkovice Ml. Boleslav 1:4
12 út 14.10.2014 Zlín Třinec 0:4
12 út 14.10.2014 Pardubice Plzeň 3:2
12 út 14.10.2014 Brno Slavia 7:1
12 út 14.10.2014 Sparta Litvínov 0:1
12 út 14.10.2014 Olomouc Hr. Králové 2:4
 
11 ne 12.10.2014 Třinec Slavia 4:0
11 ne 12.10.2014 K. Vary Pardubice 2:4
11 ne 12.10.2014 Litvínov Liberec 1:4
11 ne 12.10.2014 Sparta Vítkovice 7:6
11 ne 12.10.2014 Plzeň Olomouc 2:5
11 ne 12.10.2014 Hr. Králové Zlín 3:2
11 ne 12.10.2014 Ml. Boleslav Brno 3:4sn
 
10 pá 10.10.2014 Zlín K. Vary 5:1
10 pá 10.10.2014 Olomouc Ml. Boleslav 1:4
10 pá 10.10.2014 Pardubice Sparta 0:3
10 pá 10.10.2014 Brno Třinec 1:2
10 pá 10.10.2014 Slavia Hr. Králové 1:5
 
9 ne 5.10.2014 K. Vary Brno 4:1
9 ne 5.10.2014 Plzeň Zlín 5:2
9 ne 5.10.2014 Ml. Boleslav Slavia 0:4
9 ne 5.10.2014 Třinec Hr. Králové 6:0
9 ne 5.10.2014 Litvínov Olomouc 3:1
9 ne 5.10.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
9 ne 5.10.2014 Sparta Liberec 4:2
 
8 pá 3.10.2014 Třinec K. Vary 4:0
8 pá 3.10.2014 Zlín Sparta 1:0
8 pá 3.10.2014 Brno Plzeň 0:5
8 pá 3.10.2014 Olomouc Vítkovice 9:1
8 pá 3.10.2014 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2p
8 pá 3.10.2014 Liberec Pardubice 3:2sn
 
12 út 30.9.2014 Liberec K. Vary 1:4
 
6 út 30.9.2014 Slavia Vítkovice 4:2
 
7 ne 28.9.2014 Sparta Olomouc 3:1
7 ne 28.9.2014 Třinec Ml. Boleslav 5:2
7 ne 28.9.2014 K. Vary Slavia 4:2
7 ne 28.9.2014 Vítkovice Liberec 2:3
7 ne 28.9.2014 Pardubice Brno 3:2sn
7 ne 28.9.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
7 ne 28.9.2014 Litvínov Zlín 5:1
 
6 pá 26.9.2014 Třinec Plzeň 3:1
6 pá 26.9.2014 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
6 pá 26.9.2014 Zlín Pardubice 1:3
6 pá 26.9.2014 Olomouc Liberec 4:3
6 pá 26.9.2014 Hr. Králové Litvínov 1:2
6 pá 26.9.2014 Brno Sparta 1:8
 
5 ne 21.9.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
5 ne 21.9.2014 Pardubice Olomouc 3:1
5 ne 21.9.2014 Vítkovice Zlín 3:2
5 ne 21.9.2014 Liberec Třinec 0:3
5 ne 21.9.2014 Litvínov Brno 6:1
5 ne 21.9.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
5 ne 21.9.2014 Slavia Sparta 2:5
 
4 pá 19.9.2014 Třinec Vítkovice 3:5
4 pá 19.9.2014 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
4 pá 19.9.2014 Zlín Liberec 2:5
4 pá 19.9.2014 Brno Olomouc 4:2
4 pá 19.9.2014 K. Vary Sparta 4:1
4 pá 19.9.2014 Hr. Králové Pardubice 3:2
4 pá 19.9.2014 Slavia Plzeň 2:1
 
3 út 16.9.2014 Vítkovice Brno 3:1
3 út 16.9.2014 Litvínov Třinec 3:2sn
3 út 16.9.2014 Olomouc Zlín 3:2
3 út 16.9.2014 Pardubice Slavia 4:2
3 út 16.9.2014 Liberec Hr. Králové 2:1
3 út 16.9.2014 Plzeň K. Vary 2:1
3 út 16.9.2014 Sparta Ml. Boleslav 3:4
 
2 ne 14.9.2014 Třinec Olomouc 6:1
2 ne 14.9.2014 K. Vary Vítkovice 3:4
2 ne 14.9.2014 Slavia Liberec 3:2
2 ne 14.9.2014 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 ne 14.9.2014 Hr. Králové Sparta 3:1
2 ne 14.9.2014 Plzeň Litvínov 2:3sn
 
1 pá 12.9.2014 Třinec Pardubice 2:1
1 pá 12.9.2014 Litvínov K. Vary 5:0
1 pá 12.9.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:5
1 pá 12.9.2014 Olomouc Slavia 2:3sn
1 pá 12.9.2014 Liberec Brno 3:5
1 pá 12.9.2014 Sparta Plzeň 3:1
1 pá 12.9.2014 Zlín Ml. Boleslav 2:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:07x
2:122x
2:1pp3x
2:1sn2x
3:04x
3:120x
3:221x
3:2pp7x
3:2sn5x
4:02x
4:118x
4:220x
4:36x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:02x
5:19x
5:215x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
6:02x
6:14x
6:24x
6:38x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
7:14x
7:42x
7:51x
7:61x
7:6pp1x
8:61x
9:12x
9:21x
0:16x
0:25x
0:35x
0:44x
0:53x
0:71x
1:216x
1:2pp4x
1:2sn2x
1:36x
1:48x
1:53x
1:63x
1:81x
2:310x
2:3pp3x
2:3sn10x
2:410x
2:58x
2:64x
2:81x
3:45x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:56x
3:64x
3:81x
4:51x
4:62x
4:91x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 
Zápasy
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice