Mountfield HK 

pátek 24.2.2017 v 18:00Mountfield HK
HC Olomouc

HC Olomouc


Prodej vstupenek on-line

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 4.3.2016 Plzeň Chomutov 3:1
52 pá 4.3.2016 Brno Zlín 2:4
52 pá 4.3.2016 Třinec Olomouc 0:2
52 pá 4.3.2016 Sparta Ml. Boleslav 6:4
52 pá 4.3.2016 Hr. Králové Pardubice 4:1
52 pá 4.3.2016 Liberec K. Vary 6:2
52 pá 4.3.2016 Litvínov Vítkovice 2:1p
 
51 út 1.3.2016 Olomouc Litvínov 4:1
51 út 1.3.2016 K. Vary Hr. Králové 2:4
51 út 1.3.2016 Zlín Plzeň 6:4
51 út 1.3.2016 Chomutov Sparta 1:3
51 út 1.3.2016 Vítkovice Liberec 5:6
51 út 1.3.2016 Pardubice Brno 3:4p
51 út 1.3.2016 Ml. Boleslav Třinec 1:0sn
 
50 ne 28.2.2016 Sparta Pardubice 6:1
50 ne 28.2.2016 Třinec Plzeň 3:2sn
50 ne 28.2.2016 Litvínov K. Vary 3:1
50 ne 28.2.2016 Vítkovice Olomouc 4:1
50 ne 28.2.2016 Brno Ml. Boleslav 4:3sn
50 ne 28.2.2016 Liberec Zlín 8:4
50 ne 28.2.2016 Hr. Králové Chomutov 2:3sn
 
49 pá 26.2.2016 Zlín Hr. Králové 4:1
49 pá 26.2.2016 Chomutov Brno 5:2
49 pá 26.2.2016 Třinec Sparta 2:3sn
49 pá 26.2.2016 Ml. Boleslav Plzeň 5:1
49 pá 26.2.2016 K. Vary Vítkovice 1:5
49 pá 26.2.2016 Olomouc Liberec 0:2
49 pá 26.2.2016 Pardubice Litvínov 2:1
 
48 út 23.2.2016 Vítkovice Zlín 2:3
48 út 23.2.2016 Litvínov Chomutov 2:3
48 út 23.2.2016 Brno Třinec 3:1
48 út 23.2.2016 Plzeň Sparta 3:4p
48 út 23.2.2016 K. Vary Olomouc 3:5
48 út 23.2.2016 Liberec Pardubice 4:2
48 út 23.2.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3sn
 
47 ne 21.2.2016 Pardubice Olomouc 0:3
47 ne 21.2.2016 Třinec Litvínov 3:0
47 ne 21.2.2016 Zlín K. Vary 3:5
47 ne 21.2.2016 Plzeň Hr. Králové 6:2
47 ne 21.2.2016 Sparta Brno 5:1
47 ne 21.2.2016 Chomutov Liberec 0:2
47 ne 21.2.2016 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
 
46 pá 19.2.2016 Vítkovice Pardubice 6:4
46 pá 19.2.2016 Liberec Sparta 2:5
46 pá 19.2.2016 Litvínov Ml. Boleslav 4:5p
46 pá 19.2.2016 K. Vary Chomutov 1:6
46 pá 19.2.2016 Hr. Králové Třinec 3:2
46 pá 19.2.2016 Olomouc Zlín 1:2sn
46 pá 19.2.2016 Brno Plzeň 4:5sn
 
45 st 17.2.2016 Pardubice Zlín 1:2
45 st 17.2.2016 Chomutov Olomouc 5:2
45 st 17.2.2016 Plzeň Vítkovice 9:3
45 st 17.2.2016 Ml. Boleslav K. Vary 4:5sn
45 st 17.2.2016 Brno Hr. Králové 3:0
45 st 17.2.2016 Sparta Litvínov 5:0
45 út 16.2.2016 Třinec Liberec 0:3
 
44 ne 7.2.2016 Zlín Chomutov 4:1
44 ne 7.2.2016 Litvínov Plzeň 3:1
44 ne 7.2.2016 K. Vary Pardubice 0:3
44 ne 7.2.2016 Liberec Ml. Boleslav 5:4p
44 ne 7.2.2016 Olomouc Brno 5:2
44 ne 7.2.2016 Hr. Králové Sparta 4:2
44 ne 7.2.2016 Vítkovice Třinec 2:1p
 
43 pá 5.2.2016 Třinec Pardubice 3:2sn
43 pá 5.2.2016 Chomutov Vítkovice 3:5
43 pá 5.2.2016 Ml. Boleslav Zlín 3:1
43 pá 5.2.2016 Plzeň Olomouc 3:2sn
43 pá 5.2.2016 Brno Litvínov 1:6
43 pá 5.2.2016 Hr. Králové Liberec 5:1
43 pá 5.2.2016 Sparta K. Vary 6:1
 
41 st 3.2.2016 Sparta Zlín 4:3sn
 
37 út 2.2.2016 Chomutov Hr. Králové 2:0
 
42 ne 31.1.2016 Pardubice Chomutov 3:1
42 ne 31.1.2016 Zlín Třinec 1:2
42 ne 31.1.2016 Vítkovice Sparta 2:3
42 ne 31.1.2016 K. Vary Brno 5:3
42 ne 31.1.2016 Litvínov Hr. Králové 5:1
42 ne 31.1.2016 Olomouc Ml. Boleslav 1:0
42 ne 31.1.2016 Liberec Plzeň 2:1p
 
41 pá 29.1.2016 Třinec K. Vary 2:0
41 pá 29.1.2016 Ml. Boleslav Chomutov 5:2
41 pá 29.1.2016 Plzeň Pardubice 4:1
41 pá 29.1.2016 Litvínov Liberec 2:3sn
41 pá 29.1.2016 Brno Vítkovice 5:2
41 pá 29.1.2016 Hr. Králové Olomouc 4:3sn
 
40 út 26.1.2016 Vítkovice Hr. Králové 1:2
40 út 26.1.2016 Zlín Litvínov 4:1
40 út 26.1.2016 Chomutov Třinec 4:2
40 út 26.1.2016 Liberec Brno 2:0
40 út 26.1.2016 K. Vary Plzeň 0:3
40 út 26.1.2016 Pardubice Ml. Boleslav 0:5
40 út 26.1.2016 Sparta Olomouc 2:1sn
 
39 ne 24.1.2016 Zlín Brno 4:1
39 ne 24.1.2016 K. Vary Liberec 2:7
39 ne 24.1.2016 Vítkovice Litvínov 5:4sn
39 ne 24.1.2016 Olomouc Třinec 1:2p
39 ne 24.1.2016 Pardubice Hr. Králové 3:2
39 ne 24.1.2016 Chomutov Plzeň 4:3
39 ne 24.1.2016 Ml. Boleslav Sparta 0:2
 
38 pá 22.1.2016 Třinec Ml. Boleslav 7:0
38 pá 22.1.2016 Plzeň Zlín 1:4
38 pá 22.1.2016 Litvínov Olomouc 1:2
38 pá 22.1.2016 Hr. Králové K. Vary 4:2
38 pá 22.1.2016 Brno Pardubice 2:3
38 pá 22.1.2016 Liberec Vítkovice 2:0
38 pá 22.1.2016 Sparta Chomutov 7:1
 
21 út 19.1.2016 Sparta Brno 9:3
 
37 ne 17.1.2016 K. Vary Litvínov 4:3
37 ne 17.1.2016 Zlín Liberec 2:1
37 ne 17.1.2016 Plzeň Třinec 1:3
37 ne 17.1.2016 Olomouc Vítkovice 3:2sn
37 ne 17.1.2016 Pardubice Sparta 4:6
37 ne 17.1.2016 Ml. Boleslav Brno 4:1
 
36 pá 15.1.2016 Vítkovice K. Vary 5:2
36 pá 15.1.2016 Plzeň Ml. Boleslav 1:3
36 pá 15.1.2016 Litvínov Pardubice 3:2sn
36 pá 15.1.2016 Liberec Olomouc 4:0
36 pá 15.1.2016 Hr. Králové Zlín 3:1
36 út 12.1.2016 Brno Chomutov 3:1
36 út 12.1.2016 Sparta Třinec 4:3
 
35 ne 10.1.2016 Třinec Brno 1:2
35 ne 10.1.2016 Pardubice Liberec 2:3
35 ne 10.1.2016 Zlín Vítkovice 3:1
35 ne 10.1.2016 Olomouc K. Vary 3:0
35 ne 10.1.2016 Sparta Plzeň 1:2
35 ne 10.1.2016 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
35 ne 10.1.2016 Chomutov Litvínov 2:3p
 
34 pá 8.1.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
34 pá 8.1.2016 Litvínov Třinec 2:1
34 pá 8.1.2016 Hr. Králové Plzeň 1:3
34 pá 8.1.2016 Liberec Chomutov 7:1
34 pá 8.1.2016 K. Vary Zlín 1:2sn
34 pá 8.1.2016 Olomouc Pardubice 4:3p
34 pá 8.1.2016 Brno Sparta 2:4
 
15 st 6.1.2016 Sparta Zlín 4:2
 
33 út 5.1.2016 Třinec Hr. Králové 7:6sn
33 ne 3.1.2016 Brno Plzeň 5:2
33 ne 3.1.2016 Sparta Liberec 5:2
33 ne 3.1.2016 Zlín Olomouc 4:2
33 ne 3.1.2016 Pardubice Vítkovice 4:3p
33 ne 3.1.2016 Chomutov K. Vary 3:1
33 ne 3.1.2016 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
 
32 st 30.12.2015 Liberec Třinec 3:1
32 st 30.12.2015 Vítkovice Plzeň 2:4
32 st 30.12.2015 Litvínov Sparta 3:1
32 st 30.12.2015 Zlín Pardubice 2:1
32 st 30.12.2015 Hr. Králové Brno 2:1
32 st 30.12.2015 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
32 st 30.12.2015 Olomouc Chomutov 2:1sn
 
31 po 28.12.2015 Třinec Vítkovice 3:0
31 po 28.12.2015 Plzeň Litvínov 2:1
31 po 28.12.2015 Chomutov Zlín 1:5
31 po 28.12.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:5
31 po 28.12.2015 Brno Olomouc 4:3p
31 po 28.12.2015 Sparta Hr. Králové 5:2
31 po 28.12.2015 Pardubice K. Vary 3:0
 
30 so 26.12.2015 K. Vary Sparta 3:5
30 so 26.12.2015 Vítkovice Chomutov 5:4
30 so 26.12.2015 Liberec Hr. Králové 5:4
30 so 26.12.2015 Olomouc Plzeň 1:3
30 so 26.12.2015 Pardubice Třinec 1:3
30 so 26.12.2015 Zlín Ml. Boleslav 4:3sn
30 so 26.12.2015 Litvínov Brno 0:1
 
29 st 23.12.2015 Sparta Vítkovice 5:0
29 st 23.12.2015 Ml. Boleslav Olomouc 3:0
29 st 23.12.2015 Chomutov Pardubice 4:1
29 út 22.12.2015 Třinec Zlín 3:1
29 út 22.12.2015 Plzeň Liberec 1:3
29 út 22.12.2015 Hr. Králové Litvínov 5:1
29 út 22.12.2015 Brno K. Vary 3:4sn
 
17 út 15.12.2015 Brno Litvínov 1:3
 
28 ne 13.12.2015 Vítkovice Brno 0:1
28 ne 13.12.2015 Zlín Sparta 4:0
28 ne 13.12.2015 K. Vary Třinec 2:0
28 ne 13.12.2015 Liberec Litvínov 1:0
28 ne 13.12.2015 Pardubice Plzeň 2:4
28 ne 13.12.2015 Chomutov Ml. Boleslav 7:6
28 ne 13.12.2015 Olomouc Hr. Králové 1:2
 
27 pá 11.12.2015 Plzeň K. Vary 1:3
27 pá 11.12.2015 Třinec Chomutov 4:3sn
27 pá 11.12.2015 Litvínov Zlín 3:2p
27 pá 11.12.2015 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
27 pá 11.12.2015 Hr. Králové Vítkovice 5:2
27 pá 11.12.2015 Olomouc Sparta 5:1
27 pá 11.12.2015 Brno Liberec 1:2sn
 
17 út 8.12.2015 Hr. Králové Liberec 3:4p
 
8 út 8.12.2015 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1
 
26 ne 6.12.2015 Třinec Olomouc 1:4
26 ne 6.12.2015 Plzeň Chomutov 4:0
26 ne 6.12.2015 Brno Zlín 1:2
26 ne 6.12.2015 Liberec K. Vary 7:1
26 ne 6.12.2015 Hr. Králové Pardubice 4:1
26 ne 6.12.2015 Sparta Ml. Boleslav 4:3
26 ne 6.12.2015 Litvínov Vítkovice 3:1
 
25 pá 4.12.2015 Olomouc Litvínov 3:0
25 pá 4.12.2015 Zlín Plzeň 4:2
25 pá 4.12.2015 Vítkovice Liberec 1:3
25 pá 4.12.2015 Chomutov Sparta 3:1
25 pá 4.12.2015 Ml. Boleslav Třinec 4:1
25 pá 4.12.2015 K. Vary Hr. Králové 1:2
25 pá 4.12.2015 Pardubice Brno 3:1
 
24 út 1.12.2015 Brno Ml. Boleslav 3:0
 
6 út 1.12.2015 Zlín Pardubice 1:3
 
24 ne 29.11.2015 Litvínov K. Vary 1:4
24 ne 29.11.2015 Vítkovice Olomouc 4:0
24 ne 29.11.2015 Liberec Zlín 5:1
24 ne 29.11.2015 Hr. Králové Chomutov 2:4
24 ne 29.11.2015 Sparta Pardubice 3:0
24 ne 29.11.2015 Plzeň Třinec 3:2sn
 
23 pá 27.11.2015 Třinec Sparta 4:2
23 pá 27.11.2015 Olomouc Liberec 2:1
23 pá 27.11.2015 Chomutov Brno 4:2
23 pá 27.11.2015 Zlín Hr. Králové 2:1
23 pá 27.11.2015 K. Vary Vítkovice 1:3
23 pá 27.11.2015 Ml. Boleslav Plzeň 7:6sn
23 út 24.11.2015 Pardubice Litvínov 3:4sn
 
22 út 24.11.2015 Vítkovice Zlín 3:2sn
 
19 út 24.11.2015 Brno Hr. Králové 5:1
 
22 ne 22.11.2015 K. Vary Olomouc 1:2
22 ne 22.11.2015 Brno Třinec 3:2
22 ne 22.11.2015 Litvínov Chomutov 3:2sn
22 ne 22.11.2015 Plzeň Sparta 2:4
22 ne 22.11.2015 Liberec Pardubice 2:1
22 ne 22.11.2015 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
 
21 pá 20.11.2015 Třinec Litvínov 4:2
21 pá 20.11.2015 Ml. Boleslav Vítkovice 4:2
21 pá 20.11.2015 Chomutov Liberec 3:2p
21 pá 20.11.2015 Zlín K. Vary 3:5
21 pá 20.11.2015 Plzeň Hr. Králové 3:4sn
21 pá 20.11.2015 Pardubice Olomouc 4:3sn
 
20 st 18.11.2015 Sparta Liberec 5:4sn
20 út 17.11.2015 K. Vary Chomutov 2:4
20 út 17.11.2015 Vítkovice Pardubice 4:5
20 út 17.11.2015 Olomouc Zlín 3:2
20 út 17.11.2015 Plzeň Brno 1:0
20 út 17.11.2015 Třinec Hr. Králové 1:2p
20 út 17.11.2015 Ml. Boleslav Litvínov 5:3
 
19 ne 15.11.2015 Pardubice Zlín 2:3
19 ne 15.11.2015 Plzeň Vítkovice 3:2
19 ne 15.11.2015 Třinec Liberec 2:3p
19 ne 15.11.2015 Chomutov Olomouc 2:0
19 ne 15.11.2015 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
 
18 pá 13.11.2015 Vítkovice Třinec 7:0
18 pá 13.11.2015 Olomouc Brno 1:4
18 pá 13.11.2015 Litvínov Plzeň 1:3
18 pá 13.11.2015 Zlín Chomutov 2:1sn
18 pá 13.11.2015 K. Vary Pardubice 3:2
18 pá 13.11.2015 Hr. Králové Sparta 2:5
18 pá 13.11.2015 Liberec Ml. Boleslav 6:4
 
17 st 11.11.2015 Plzeň Olomouc 3:5
17 st 11.11.2015 Chomutov Vítkovice 4:0
17 st 11.11.2015 Třinec Pardubice 0:1
17 st 11.11.2015 Ml. Boleslav Zlín 0:1sn
 
16 ne 1.11.2015 Zlín Třinec 0:3
16 ne 1.11.2015 K. Vary Brno 5:3
16 ne 1.11.2015 Vítkovice Sparta 4:3sn
16 ne 1.11.2015 Pardubice Chomutov 4:1
16 ne 1.11.2015 Olomouc Ml. Boleslav 3:6
16 ne 1.11.2015 Litvínov Hr. Králové 1:5
16 ne 1.11.2015 Liberec Plzeň 4:5sn
 
15 pá 30.10.2015 Třinec K. Vary 2:3
15 pá 30.10.2015 Ml. Boleslav Chomutov 2:1
15 pá 30.10.2015 Plzeň Pardubice 4:2
15 pá 30.10.2015 Litvínov Liberec 2:5
15 pá 30.10.2015 Brno Vítkovice 2:3
15 pá 30.10.2015 Hr. Králové Olomouc 2:0
 
14 st 28.10.2015 Vítkovice Hr. Králové 2:3
 
7 út 27.10.2015 Zlín Olomouc 3:4
 
14 ne 25.10.2015 K. Vary Plzeň 0:6
14 ne 25.10.2015 Zlín Litvínov 3:2sn
14 ne 25.10.2015 Olomouc Sparta 1:3
14 ne 25.10.2015 Pardubice Ml. Boleslav 5:1
14 ne 25.10.2015 Chomutov Třinec 4:5p
14 ne 25.10.2015 Liberec Brno 3:2
 
13 pá 23.10.2015 Vítkovice Litvínov 1:0
13 pá 23.10.2015 Pardubice Hr. Králové 2:5
13 pá 23.10.2015 Chomutov Plzeň 7:5
13 pá 23.10.2015 Zlín Brno 2:3p
13 pá 23.10.2015 Ml. Boleslav Sparta 4:3p
13 pá 23.10.2015 Olomouc Třinec 6:0
13 pá 23.10.2015 K. Vary Liberec 4:5
 
19 út 20.10.2015 Sparta Litvínov 2:3sn
 
12 út 20.10.2015 Brno Pardubice 6:1
12 út 20.10.2015 Liberec Vítkovice 4:1
12 po 19.10.2015 Hr. Králové K. Vary 3:1
12 ne 18.10.2015 Třinec Ml. Boleslav 4:3sn
12 ne 18.10.2015 Sparta Chomutov 4:0
12 ne 18.10.2015 Litvínov Olomouc 3:2sn
12 ne 18.10.2015 Plzeň Zlín 3:2sn
 
11 pá 16.10.2015 Olomouc Vítkovice 2:3p
11 pá 16.10.2015 Ml. Boleslav Brno 4:0
11 pá 16.10.2015 Chomutov Hr. Králové 2:1sn
11 pá 16.10.2015 Zlín Liberec 1:3
11 pá 16.10.2015 K. Vary Litvínov 2:3
11 pá 16.10.2015 Pardubice Sparta 2:4
 
17 st 14.10.2015 Sparta K. Vary 1:2sn
 
11 st 14.10.2015 Třinec Plzeň 5:1
 
10 ne 11.10.2015 Sparta Třinec 7:5
10 ne 11.10.2015 Liberec Olomouc 0:1
10 ne 11.10.2015 Plzeň Ml. Boleslav 3:1
10 ne 11.10.2015 Hr. Králové Zlín 2:1
10 ne 11.10.2015 Litvínov Pardubice 1:2
10 ne 11.10.2015 Brno Chomutov 6:4
10 so 10.10.2015 Vítkovice K. Vary 6:1
 
9 pá 9.10.2015 Třinec Brno 1:2
9 pá 9.10.2015 Chomutov Litvínov 1:0
9 pá 9.10.2015 Zlín Vítkovice 3:5
9 pá 9.10.2015 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
9 pá 9.10.2015 Olomouc K. Vary 2:1
9 pá 9.10.2015 Pardubice Liberec 1:4
9 pá 9.10.2015 Sparta Plzeň 5:4p
 
8 ne 4.10.2015 Liberec Chomutov 3:2p
8 ne 4.10.2015 K. Vary Zlín 1:2
8 ne 4.10.2015 Hr. Králové Plzeň 2:6
8 ne 4.10.2015 Olomouc Pardubice 2:1
8 ne 4.10.2015 Litvínov Třinec 1:4
8 ne 4.10.2015 Brno Sparta 5:3
 
7 pá 2.10.2015 Chomutov K. Vary 0:2
7 pá 2.10.2015 Plzeň Brno 4:3
7 pá 2.10.2015 Litvínov Ml. Boleslav 3:2sn
7 pá 2.10.2015 Hr. Králové Třinec 5:3
7 pá 2.10.2015 Pardubice Vítkovice 1:6
7 st 30.9.2015 Liberec Sparta 5:4sn
 
6 út 29.9.2015 Vítkovice Plzeň 1:4
6 ne 27.9.2015 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
6 ne 27.9.2015 Litvínov Sparta 3:2sn
6 ne 27.9.2015 Liberec Třinec 2:1
6 ne 27.9.2015 Olomouc Chomutov 5:2
6 ne 27.9.2015 Hr. Králové Brno 3:1
 
5 pá 25.9.2015 Plzeň Litvínov 4:3p
5 pá 25.9.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:1
5 pá 25.9.2015 Chomutov Zlín 2:1sn
5 pá 25.9.2015 Pardubice K. Vary 4:3
5 pá 25.9.2015 Brno Olomouc 2:3sn
5 pá 25.9.2015 Sparta Hr. Králové 4:3sn
5 čt 24.9.2015 Třinec Vítkovice 3:1
 
4 ne 20.9.2015 Liberec Hr. Králové 4:2
4 ne 20.9.2015 Vítkovice Chomutov 0:3
4 ne 20.9.2015 Olomouc Plzeň 3:2
4 ne 20.9.2015 Zlín Ml. Boleslav 2:4
4 ne 20.9.2015 Litvínov Brno 2:3
4 ne 20.9.2015 Pardubice Třinec 4:1
4 ne 20.9.2015 K. Vary Sparta 6:3
 
3 pá 18.9.2015 Třinec Zlín 1:2
3 pá 18.9.2015 Chomutov Pardubice 3:1
3 pá 18.9.2015 Plzeň Liberec 2:4
3 pá 18.9.2015 Ml. Boleslav Olomouc 1:2sn
3 pá 18.9.2015 Hr. Králové Litvínov 6:4
3 pá 18.9.2015 Brno K. Vary 4:2
3 pá 18.9.2015 Sparta Vítkovice 6:2
 
2 ne 13.9.2015 Vítkovice Brno 5:1
2 ne 13.9.2015 K. Vary Třinec 2:5
2 ne 13.9.2015 Liberec Litvínov 4:1
2 ne 13.9.2015 Pardubice Plzeň 1:4
2 ne 13.9.2015 Olomouc Hr. Králové 0:2
2 ne 13.9.2015 Zlín Sparta 3:5
2 ne 13.9.2015 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
 
1 pá 11.9.2015 Třinec Chomutov 3:0
1 pá 11.9.2015 Litvínov Zlín 4:0
1 pá 11.9.2015 Plzeň K. Vary 5:1
1 pá 11.9.2015 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
1 pá 11.9.2015 Brno Liberec 5:2
1 pá 11.9.2015 Hr. Králové Vítkovice 3:4sn
1 pá 11.9.2015 Sparta Olomouc 4:1

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
1:0sn1x
2:08x
2:116x
2:1pp3x
2:1sn5x
3:010x
3:122x
3:28x
3:2pp3x
3:2sn13x
4:08x
4:120x
4:214x
4:36x
4:3pp6x
4:3sn9x
5:02x
5:112x
5:212x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn3x
6:01x
6:14x
6:23x
6:31x
6:46x
7:02x
7:13x
7:52x
7:61x
7:6sn2x
8:41x
9:32x
0:15x
0:1sn1x
0:26x
0:36x
0:51x
0:61x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn6x
1:315x
1:48x
1:53x
1:63x
2:311x
2:3pp4x
2:3sn7x
2:412x
2:56x
2:61x
2:71x
3:41x
3:4pp3x
3:4sn4x
3:510x
3:61x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn3x
4:61x
5:61x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 
Zápasy
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice