TPS Turku

Prodej vstupenek on-line
Mladší dorost nestačil na Letňany. V souboji s posledním týmem skupiny padl 3:5

16.2.2017 | Lukáš Štěrovský

Solidní gólovou přestřelku předvedli během čtvrtečního střetnutí mladší dorostenci Letňan a Hradce Králové. Domácí se v první části dostali do tříbrankového vedení, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Hradečtí zvládli necelých osm minut před koncem zápasu snížit na rozdíl jediné branky, na víc se ale nezmohli – naopak v samotném závěru ještě inkasovali. Velkou roli v utkání hrály přesilové hry, oba celky využily hned dvě.

33.kolo, čtvrtek 16.2.2017, 15:10, ICE ARENA Letňany
5
Letňany
po zakládní hrací době
3
Třetiny 3:0, 1:1, 1:2
Branky a nahrávky: 13. Adamec (Klikorka, Krchňák), 17. Vlček (Krutil), 19. Hlaváč (Adamec, Riley), 35. Pinkas (Vlček), 59. Pinkas – 25. Záliš (Janda), 51. Síla (Morong, Bieniek), 53. Morong (Bieniek, Janoušek). Rozhodčí: Velčovský – Svobodová, Klouček. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:2. Diváci: 62. Střely na branku: 25:45. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3, 5:3.
Letňany: Zoluděv – Klikorka, Krutil, Riley, Zedek, Pinkas, Benda – Adamec, Zrcek, Hlaváč, Pětník, Bespalchenko, Vlček, Krchňák, Vrba, Pinkas.
Mountfield HK: Vacek (od 18. Sajdl) – Řehák, Junek, Janoušek, Perička, Heligr, Bienek – Hynek, Soukup, Nedomlel, Síla, Jušta, Záliš, Janda, Morong.

Ohlasy trenérů

Petr Luštinec (Mountfield HK):
V první třetině jsme měli kotouč snad z osmdesáti procent na hokejce a prvních deset minut jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili, ale přesto jsme dostali tři góly a třetinu prohráli 0:3. Neříkám zaslouženě, bylo to po našich chybách. Vystřídali jsme gólmana, což se nám trochu vyplatilo. Snížili jsme na 3:1. Bohužel když jsme dali na led třetí pětku, hned vzápětí jsme dostali gól na 4:1, který nás trochu srazil do kolen. Ve třetí třetině jsme se znovu vzepřeli, Letňany jsme zatlačili a podařilo se nám dotáhnout až na 4:3, ale už jsme nevyrovnali a v power-play jsme dostali gól.