Mountfield HK

Prodej vstupenek on-line
Mladší dorost v Přerově smazal třígólové manko a připsal si výhru po nájezdech

4.2.2016 | Lukáš Štěrovský

I třetí letošní vzájemný duel Hradce Králové a Přerova skončil výhrou Mountfieldu v poměru 5:4. Poté, co si Východočeši podobný kousek vyzkoušeli v prodloužení i základní hrací době, ve čtvrtek přidali také úspěch až po nájezdech. V zápase svěřenci trenéra Soudka prohrávali rychle už o tři branky, nakonec se ale dokázali vzchopit a utkání dovedli právě až do nájezdů. V nich vystřelil hostům výhru Šimon Junek.

31.kolo, čtvrtek 4.2.2016, 15:00
4
Přerov
po samostatných nájezdech
5
Třetiny 3:1, 1:2, 0:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 9. Plášek, 9. Šafránek (Indrák, Dobša), 12. Dobša (Indrák, Šafránek), 30. Kadlic (Krátký, Svozil) – 13. M. Síla (Vaňát), 24. Pokorný (Morong, Vaňát), 32. Šlaicher (M. Síla, Řehák), 46. Růta (Vaňát, M. Síla), rozhodující nájezd Junek. Rozhodčí: Obadal – Blaha, Valentík. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 50. Střely na branku: 28:29. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:5sn.
Přerov: Rachůnek – Vohrabal, Kopeček, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík, Svozil – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško.
Mountfield HK: Dvořák – Řehák, Junek, Krištof, Duben, Klodner, Kynčl – Soukup, Jakubec, M. Síla, Naar, V. Síla, Vaňát, Pokorný, Šlaicher, Morong, Růta, Poppel.

Ohlasy trenérů

Karel Soudek (Mountfield HK):
Pozitivní je, že již druhý zápas po sobě jsme dokázali dorovnat ztrátu 0:3 z první třetiny. Negativní, že soupeře do takového náskoku vůbec pustíme. Mnoho chyb na obou stranách ubíralo na kvalitě zápasu, ale jsme rádi za dva body.