ne 4.3.2018 | Petr Šatalík

Mladší dorostenci ztratili zápas s Přerovem v jeho závěru, padli 2:3

Svěřenci Petra Luštince mají za sebou vyrovnaný zápas s Přerovem. Dvakrát prohrávali, ale pokaždé se jim podařilo utkání srovnat. Rozhodující trefu soupeř zaznamenal 97 sekund před třetí sirénou, na ni už Východočeši nedokázali zareagovat a Zubrům tak těsně podlehli 2:3

Petr Luštinec (Mountfield HK):
Celé utkání jsme tahali za kratší část provazu, když jsme dvakrát museli dotahovat jednobrankové manko. Nešla nám rozehrávka z obranného pásma, protože jsme na ledě nedokázali reagovat na systém napadání soupeře. Ve třetí třetině jsme za stavu 2:2, kdy se utkání blížilo do prodloužení, udělali hrubou chybu, kdy hráč místo posunutí kotouče do středního pásma volil nepovedenou přihrávku od mantinelu do středu hřiště a tím jsme si utkání prohráli. Při závěrečné hře bez brankáře jsme již nedokázali srovnat a mohli jsme soupeři pogratulovat k vítězství.