HC Dukla Jihlava

Prodej vstupenek on-line
Na úvod Mountfield Cupu výhra, junioři udolali Mladou Boleslav 2:0

18.8.2017 | Klára Petrásková

Úvodní klání juniorského Mountfield Cupu nezačalo zrovna útočným hokejem, po třicet minut nepadla na zimním stadionu jediná branka. O něco více aktivity vykazovali domácí, kteří měli také k dispozici více početních výhod. Nakonec to byla právě dvojnásobná přesilovka, v níž se ujali vedení zásluhou přesné rány Kryštofa Hroudného. Vítězství Východočechů pak o několik minut později potvrdil střelou do horního rohu ještě Filip Moník. Závěr zápasu ještě okořenila bitka mezi Mašínem a Jiráskem, nic jiného než tresty do konce utkání ale oba mladíci z potyčky nevytěžili.

Mountfield Cup, pátek 18.8.2017, 09:00
2
BK Mladá Boleslav
po zakládní hrací době
0
Třetiny 0:0, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 34. Hroudný (Matějček), 37. F. Moník (T. Kynčl). Rozhodčí: Veselý – Macek, Petr. Vyloučení: 2:5, navíc Mašín (MHK) 5 min. + OK – Pawliczek, Jirásek (oba MBL) oba 5 min. + OK. Využití: 1:0. Průběh utkání: 2:0.
Mountfield HK: Bartozel – Hroudný, Jonáš, T. Kynčl, Muška, Pohl, Macháň, Šalda – Hašek, Havelec, Hejna, Hidvéghy, Hnik, Chalupa, Mašín, Matějček, F. Moník, Pažourek, Řepík.
BK Mladá Boleslav: Krofta – Klikorka, Horský, Jirásek, Nepokoj, Kuchař, Chujac, Sanko, Linhart, Mašek – Moravčík, Dvořák, Foerster, Křížek, Kučera, Tóth, Pawliczek, Straka, Jindra, Kalaš, Kerda, Krejčí.