HC Kometa Brno

pátek 19.1.2018 v 18:00HC Kometa Brno
Mountfield HK

Prodej vstupenek on-line
Parádní druhá třetina zahájila obrat, starší dorost vyválčil ve Zlíně výhru na nájezdy

13.1.2018 | Klára Petrásková

Začátek klání se sice Hradeckým vůbec nepovedl, rychle nabyté dvougólové manko ale Lvi dokázali vymazat během výborné druhé dvacetiminutovky. V té třetí přestříleli soupeře téměř trojnásobně, ani jeden z hradeckých dotěrných pokusů se ale za čáru nepodíval. Zápas nakonec dospěl až do samostatných nájezdů. V těch se Východočeši trefili dvakrát, zatímco Zlín ani jednou. Po třech novoročních porážkách tak starší dorost poprvé v roce 2018 slavil výhru!

34.kolo, sobota 13.1.2018, 12:30, Zimní stadion Luďka Čajky
2
Aukro Berani Zlín
po samostatných nájezdech
3
Třetiny 2:0, 0:2, 0:0 – 0:0
Branky a nahrávky: 2. Lekeš (Podešva, Pavlas), 5. Luža (Weintritt, Jaroněk) – 27. Hrabčák (Poppel), 40. Sklenář (Lang), rozh. náj. Hrabčák. Rozhodčí: Volf – Hübl, Hubáček. Vyloučení: 2:5, navíc Holík (ZLN) 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 60. Střely na branku: 33:46. Průběh utkání: 2:0, 2:3sn.
Aukro Berani Zlín: Kořének – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas – Sebera, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Fajkus, Kristek.
Mountfield HK: Vacek – Řehák, Kukla, Voňka, Janoušek, Perička, J. Kynčl, Kuboš – Dominik Šedivý, Sklenář, Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, Šánek, Jušta, Lang, Komma, Kašpar, Poppel