Mountfield HK

Prodej vstupenek on-line
Přes závěrečné drama vezou junioři z Vítkovic tři body

6.10.2017 | Radek Staněk

Když ve 47. minutě Patrik Mašín svým druhým gólem zvyšoval už na 3:0 a stejné skóre svítilo na ukazateli i tři minuty před koncem, zdálo se, že Hradec si v pohodě dokráčí pro výhru. Ovšem Ridera v 58. minutě snížila a ve finiši přidala ještě další branku. Ta ovšem padla pouhých pět vteřin před závěrečným hvizdem a junioři tak v sezóně vyloupili druhý venkovní stadion, tentokrát ten ostravský.

9.kolo, pátek 6.10.2017, 18:30, MFH Ostrava
2
HC Vítkovice Ridera
po zakládní hrací době
3
Třetiny 0:0, 0:1, 2:2
Branky a nahrávky: 58. Ficek (Raška), 60. Konečný (Peterka, Štěpánek) – 22. Havránek (Matějček, Dvořák), 45. Mašín (Řepík), 47. Mašín (Řepík, T. Kynčl). Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 150. Střely na branku: 28:31. Průběh utkání: 0:3, 2:3.
HC Vítkovice Ridera: Daňa – Klus, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek, Kučera – Gřesík, Raček, Vilček, Peterka, Konečný, Klíma, Raška, Beránek, Malát, Potočný.
Mountfield HK: Bartozel – Hroudný, Muška, Pohl, Havránek, J. Moník, T. Kynčl, Jonáš – M. Matouš, Dvořák, Matějček, Pažourek, Havelec, Hnik, Hašek, F. Moník, Mašín, Řepík, Hidveghy, Chalupa.

Ohlasy trenérů

Aleš Krátoška (Mountfield HK):
Na ty šance, které jsme měli, byl pro nás po první třetině stav 0:0 špatný. V další třetině kluci zabrali a dali branku, v poslední části ale stav 3:0 podle mě neodpovídal tomu, kolik jsme měli šancí. Měli jsme dát víc gólů. Závěr nebyl úplně ideální, kluci ho možná trochu podcenili a dostali jsme dvě branky. Je to škoda, kluci si mohli zvýšit sebevědomí a zkusit nějaké dobré akce. Několikrát v utkání jsme jeli dva nebo tři na jednoho, ale situace jsme vůbec neproměnili, někdy ani nevystřelili na bránu. Za tři body jsme samozřejmě rádi, ale to neproměňování šancí... s tím se pereme v podstatě od začátku.