TPS Turku

Prodej vstupenek on-line
Starší dorost obrátil duel s Olomoucí a do přípravy vstoupil vítězně

1.8.2017 | Martin Voltr

Jako poslední z akademických kategorií Mountfieldu HK vstoupili do zápasové přípravy starší dorostencí. S Olomoucí sehráli vyrovnaný duel, ve kterém dvakrát prohrávali, třetí třetina jim ale vyšla lépe a nakonec slavili vítězství 3:2. O góly se postarali v přesilovce Jakub Kynčl, v oslabení z krásného sóla Tadeáš Pinkas a čtyři minuty před koncem Miroslav Kukla.

přát., úterý 1.8.2017, 15:00
3
HC Olomouc
po zakládní hrací době
2
Třetiny 0:1, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 23. Kynčl (Pěnčík), 48. Pinkas (Vaňát, Kuboš), 57. Kukla (Kuboš) – 6. Štědrý, 29. Liška (Kořenek, Bahounek). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Mountfield HK: Ševců – Janoušek, Kuboš, Kukla, Kynčl, Müller, Pěnčík, Řehák, Voňka – Jakubec, Janda, Komma, Pinkas, Poppel, M. Síla, V. Síla, Sklenář, Soukup, Šánek, Do. Šedivý, Švec, Vaňát.
HC Olomouc: Hasala (33. Fajgl) – Vosátko, Mader, Hlaváč, Bahounek, A. Rutar, Pírek, Hladiš – Kalač, Kořenek, Liška, Štědrý, Paťava, Indrák, Štefka, Handl, Pospíšil, Dvořák, Kret, Krátký.