Fanoušci
čt 9.7.2015 | Jan Vavřina

Ve FORTUNA aréně bude koncert Davida Kollera, vstupenky jsou v prodeji

19. listopadu od 19:00 se bude v hradecké FORTUNA aréně konat koncert Davida Kollera, na nějž si můžete pořídit vstupenky skrze www.ticketstream.cz, nebo on-line aplikaci na webových stránkách Mountfieldu HK. K dispozici jsou prozatím vstupenky na plochu na stání za 430,-Kč. Organizátorem akce je Agentura Butterfly s.r.o. a hokejový klub Mountfield HK, a.s.

>>> VSTUPENKY ON-LINE ZDE <<<

David Koller je zpěvák a bubeník, který se nejvíce do paměti posluchačů zapsal jako spoluzakladatel české nejpopulárnější poprockové kapely Lucie. Jeho typický nasální pěvecký projev se stal výraznou známkou českého rocku devadesátých let.

Minulý rok ukončil úspěšné turné s Lucií. Tento rok po vydání nového alba David Koller se svou kapelou vyráží na turné po Slovensku i České republice. Koncert bude sestaven z písní z nového alba ČeskosLOVEnsko a z největších hitů jeho dosavadní kariéry. Můžete se také těšit na pecky od Lucie. Předskokanem je slovenský zpěvák Peter Aristone, který spolupracoval například s Mel C ze Spice Girls a vznikl tak duet Cool As You.

Obsazení kapely:
David Koller - zpěv, bicí
Marek Marta Minárik - basa
Michal Pelant - kytara, zpěv
Michal Nejtek - klávesy
Tomáš Marek - bicí, zpěv
Adam Koller - bicí, percussion, zpěv