Fanoušci
čt 15.9.2016 | Lukáš Foff

Mountfield se sbližoval s veřejností na hromadných akcích v Hradci

Mountfield se o druhém zářijovém víkendu objevil na dvou událostech, které se konaly ve východočeské metropoli. První z nich byl rodinný festival Playfair. Jako zpestření už tak nabitého programu se na akci objevili hráči A-týmu Tomáš Bulík, Jaroslav Pavelka a Radovan Pavlík. O den později v neděli byl na Eliščině nábřeží pátý ročník Nábřeží sportu, kde měl hradecký hokej svůj stánek.

V sobotu 11. září se v Hradci Králové ve Festivalparku konal rodinný Playfair festival, který nabízel velké množství rozličných aktivit. Pro děti byla připravena Kids Stage, na které se konala divadelní představení, či kouzelnická show. Z hudebníků se zde představili například Rybičky 48, Voxel, anebo Sebastian. Dalším zpestřením byla také účast a autogramiáda třech hráčů hradeckého A-mužstva. Křídla ze čtvrté formace Tomáš Bulík, Radovan Pavlík a prozatímní dvojka hradeckého brankoviště Jaroslav Pavelka byli doplněni o maskota Mountfieldu – lva Mountyho.

O den později se konala událost, která má lidem v Hradci Králové a jeho okolí přiblížit různá sportovní odvětví a nalákat nové členy do svých základen. Mountfield na pátém ročníku Nábřeží sportu jakožto nejsledovanější sportovní klub v Hradci Králové samozřejmě nemohl chybět. Pro návštěvníky hokejového stánku mládeže probíhal nábor dětí do klubu, ty si mohly vyzkoušet hokejovou výstroj, či zblízka prohlédnout kostým hradeckého maskota. Obě akce se velice vydařily a Mountfield HK je velmi rád, že se jich mohl zúčastnit.