Aktuální zprávy z klubu
út 29.11.2016 | Klub

Nový charitativní projekt Mountfieldu HK – Skóruj pro... dobrou věc!

Blíží se období Vánoc a nejen během něj je potřeba myslet na osoby a děti, které v životě nemají tolik štěstí a nemohou ho žít plnohodnotně. Hokejový klub Mountfield HK se snaží těmto lidem pravidelně pomáhat, nyní se do toho můžete spolu s klubem a hráči zapojit také přímo vy. Skórujte spolu s hráči pro dobrou věc!

Nový charitativní projekt s názvem Skóruj pro... se rozběhne se startem prosince, respektive s prvním mistrovským zápasem, který Mountfield HK odehraje 2. prosince na ledě Chomutova.

Každý měsíc bude patřit jednomu z hendikepovaných dětí a právě jemu bude měsíční podpora věnována. A o co konkrétně jde? Za každý gól, který vsítí hráči Mountfieldu HK v Tipsport extralize, bude vystaven jeden speciální puk obsahující logo akce, logo klubu, popis zápasu a vlastnoruční podpis střelce branky. Daný puk si můžete za 1 000 Kč pořídit, přičemž celá částka půjde na konto daného dítěte.

Kolik peněz obdarovaný obdrží, záleží na hráčích A-týmu (kolik dají v daném měsíci branek) a na fanoušcích (kolik puků si zakoupí). Platí přitom jednoduchá rovnice: jeden gól = jeden puk = 1 000 Kč.

A jaká je odměna pro vás? Kromě unikátního pamětního puku opatřeného vlastnoručním podpisem skórujícího hráče obdržíte dvě vstupenky na sezení na vybrané utkání Mountfieldu HK a také fotografii, na které budete s celým A-týmem! Hlavní odměnou je ale pomoc dítěti, které to opravdu potřebuje!

A pro koho budou hráči i fanoušci Mountfieldu HK ve spolupráci se společností eSports.cz skórovat během prosince? To se dozvíte už brzy na webu www.mountfieldhk.cz