Fanoušci
pá 27.1.2017 | Lukáš Štěrovský

Štětec není zločin IV – podpořte hradecké hráče a napište jim vzkaz

Nedělnímu zápasu s Vítkovicemi bude předcházet už čtvrtý ročník akce Štětec není zločin, kdy fanoušci během utkání podpoří domácí hráče ručně psanými nebo malovanými vzkazy. Jejich výroba proběhne v sobotu a příznivci Mountfieldu mohou zhlédnout i dvě mládežnická utkání, a tak podpořit mladé naděje hradeckého hokeje.

Akce se ve FORTUNA aréně odehraje v sobotu 28. ledna, a to od 10 do 18 hodin. Vše potřebné jako štětce, papíry a barvy bude připraveno na místě. Ve volných chvílích mezi prací můžete rovněž podpořit hradeckou mládež. Konkrétně juniory v zápase proti Karlovým Varům od 12 hodin a starší dorost v duelu s Plzní od 15:30.

Vzkazy budou prezentovány během první komerční přestávky úvodní třetiny nedělního utkání s Vítkovicemi (začátek 17:20). Letos však dochází k jedné podstatné změně. Vzkazy si bude každý fanoušek prezentovat sám, nebudou jako v minulých letech lepeny na plachtu. Výhodou tohoto řešení je fakt, že se každý divák může pochlubit svým dílem, jehož je autorem.

📝 Už zítra se ve FORTUNA aréně koná čtvrtý ročník akce s názvem Štětec není zločin a vy tak můžete opět napsat vzkazy...

Zveřejnil(a) Mountfield HK dne 27. leden 2017