Aktuální zprávy z klubu
so 11.2.2017 | Matouš Soukup

Třetí ročník Královského plesu je minulostí, večer se opět vydařil!

Extraligový finiš základní části přerušila reprezentační pauza, kterou týmy využívají po svém. Většina z nich ale volí hlavně odpočinek. Ten si hradecký klub ještě zpestřil setkáním s fanoušky na společenské akci, již třetím Královském plesu. O tom, že se událost znovu vydařila, nemůže být pochyb. Pro příchozí byl připraven bohatý program a kdo dorazil při pátečním večeru do kongresového centra Aldis, rozhodně neprohloupil.

Vše odstartovalo úderem osmé hodiny, kdy známá tvář v podobě moderátora Tomáše Borovce pozvala hlavní představitele k sobě na pódium a společně celou akci několika větami zahájili. Úvodní řeč a čest přivítat hosty dostali náměstek primátora Milan Jaroš, generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček a jednatel pořádající agentury Profesmedia Sanny Muharem.

Poté už naplno propukl slavnostní program a po předtančení třech mladých párů z taneční školy se na parket dostali i všichni příchozí, kterých bylo v prostoru velkého sálu opravdu hodně. Tanečníky doprovázela během celé akce kapela Stop Time Band. Na své si přišli i fanoušci módních trendů, kteří mohli sledovat komentovanou módní přehlídku a spokojené tak byly jak dámy, tak hlavně pánové. Velký úspěch sklidil i známý český bavič Daniel Čech. Ten se svým vystoupením opravdu pobavil a vykouzlil úsměv na tváři všem příchozím.

Celou akci navíc zpestřil pivovar Primátor. Pro příznivce zlatavého moku totiž připravil jedinečnou akci a své čtyři druhy piva podával po dobu dvou hodin zcela zdarma, čehož hojně využila hlavně mužská část osazenstva. Pro soutěživce byla připravena bohatá tombola a dovedností soutěž, ve které si mohli odvážlivci vyzkoušet střelbu na branku a vyhrát zajímavé ceny.

Na akci dorazil kompletní A-tým Mountfieldu HK a bezpochyby se dá říct, že i letošní ročník plesu byl opravdu královský a nezbývá nic jiného, než se těšit na ten příští v roce 2018.

Mountfield HK spolu s pořadatelem akce, společností Profesmedia, děkuje všem za účast. Doufáme, že se i vám třetí ročník Královského plesu líbil a užili jste si jej minimálně tak dobře jako ten minulý!