Fanoušci
so 11.3.2017 | Klub

Soutěž: Fandi Hradci v bojových barvách a získej jednu ze zajímavých cen

Červená a černá – bojové barvy, v duchu kterých se ponese účinkování Mountfieldu HK v letošním ročníku Generali play off Tipsport extraligy. Hokejový klub si pro fanoušky připravil zajímavou aktivitu na sociálních sítích, skrze kterou mohou získat zajímavé ceny – fanouškovské předměty od oficiálního fanshopu nebo třeba vstupenky na hokej!

Princip celé soutěže je velmi jednoduchý. Stačí na sociálních sítích ukázat, že v play off fandíte Mountfieldu HK, ústředním motivem fotky (či videa) přitom musí být právě bojové barvy.

Snímek nebo video je potřeba nahrát na Facebook, Instagram nebo Twitter, připojit hashtag #vbojovychbarvach a označit stránku @mountfieldhk. Všechny takto označené snímky budou nahrány do speciální složky na oficiální facebookové stránce a objeví se během utkání na kostce nad ledem.

Vybrané nejlepší snímky navíc budou sdíleny, repostovány či retweetovány, ale hlavně odměněny věcnými dárky. Těšit se můžete na vstupenky na play off do Hradce Králové, nebo na předměty od oficiálního fanshopu – například trička, šály, puky, hrnečky a další zajímavé předměty.

Soutěž bude trvat do konce účinkování Hradce Králové ve vyřazovacích bojích, autoři nejlepších snímků budou odměňováni průběžně. A jak se dozvíte, že právě váš snímek byl oceněn? Tak, že bude vaše fotka sdílena, repostnuta nebo retweetnuta, navíc k tomu tuto informaci uvedeme. Následně nás prosím skrze danou sociální síť kontaktujte.

Sleduj sociální sítě Mountfieldu HK, buď na nich aktivní a nalaď se díky bojovým barvám na play off i ty!