Fanoušci
po 22.5.2017 | Lenka Jonešová

Hokejisté Mountfieldu se zúčastnili akce Poklad na Stříbrném rybníku

V sobotu 20. května se konal další ročník tradiční akce Poklad na Stříbrném rybníku. A stejně jako v předešlých letech, i letos měl mezi množstvím stánků své zastoupení i Mountfield HK. Přítomní návštěvníci, kterých dorazilo několik stovek, si tak mohli užít krásný prosluněný den plný soutěží a zábavy za přítomnosti hráčů hradeckého klubu.

Pro všechny děti měl Mountfield HK po celý den připraven bohatý zábavný program, během nějž si mladí návštěvníci mohli vyzkoušet řadu dovednostních soutěží, mezi kterými nechyběla například ani oblíbená střelba na branku. Připraveny byly ale i soutěže, upomínkové předměty nebo autogramiáda nadějných mladíků hradeckého mužstva. Té se zúčastnilo trio hráčů ve složení Jaroslav Pavelka, Jaroslav Dvořák a Radovan Pavlík. Děti i rodiče si tak domů na památku mohli odnést podpis nebo fotografii některého z hráčů.

Za hráče se hodnocení vydařené akce ujal útočník Jaroslav Dvořák, pro kterého byl Poklad na Stříbrném rybníku premiérovou zkušeností. „Akce se velmi vydařila, přišlo hodně lidí. Pro podpisy si chodily všechny věkové kategorie fanoušků, převládali ale hlavně rodiče s dětmi,“ okomentoval společenské odpoledne mladý forvard.

Jak už bylo zmíněno, pro hradeckého mladíka se jednalo o vůbec první akci pro fanoušky a autogramiádu. Jak si ji tedy sám rychlonohý útočník užil? „Vnímal jsem ji hodně pozitivně, celou akci považuji za oboustranně přínosnou. Fanoušci si tyto akce zaslouží za to, jak nám v zápasech celou sezónu pomáhají,“ dodává rozhodně Jaroslav Dvořák.

Kromě autogramiády nebo dovednostních soutěží mohli přítomní návštěvníci získat i užitečné informace o kurzech bruslení a hokejové základně, které zájemcům předali mládežničtí trenéři. „Jsme jako klub rádi, že máme možnost zúčastnit se takových akcí, jako je právě Poklad na Stříbrném rybníku. Snažili jsme se pro fanoušky připravit zajímavý program s autogramiádou a maskotem Mountym. Myslím, že se akce povedla,“ zhodnotil za hradecký klub trenér Patrik Stehno.