Fanshop
čt 14.12.2017 | Fanshop

Stříbrný víkend se soutěží ve fanshopu Mountfieldu

Čas Vánoc se přiblížil a s ním i nadšení z dárků pod stromečkem. Pakliže chcete svým bližním udělat radost, využijte mimořádné akce, kterou si pro vás na víkend mezi 16. a 17. prosincem připravil fanshop Mountfieldu HK a obdarujte své nejbližší dárkem od jejich milovaného klubu. V novém roce tak budou moci fandit svému týmu s tím nejlepším vybavením.

Potřebujete doladit detaily a zařídit ještě nějaké dárky na Vánoce? Ideální čas zastavit se v našem fanshopu. Ten má otevřeno i celý tento víkend 16. a 17. prosince od 10 do 16 hodin. Navíc můžete vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Stačí si jen odnést ze stříbrného víkendu nákup ve stejné hodnotě. Tak se nezapomeňte zastavit pro některý z top hradeckých dárků, který najdete jen v našem fanshopu.

Potřebujete inspiraci

Je z čeho vybírat. Hráčská kolekce doplněná o šály, hodiny, rukavice, kšiltovky, kulichy, tepláky, ... zkrátka vše na co si vzpomenete, v luxusním hradeckém provedení. Horkou novinkou jsou mikiny se šněrováním v pánské, dámské i junior verzi.

Nejvyšší čas

Využijte reprezentační pauzu k pohodlnému nakoupení dárků. A pokud se chystáte využít doručení přepravní společností Geis, doporučujeme všechny objednávky uskutečnit a zaplatit nejpozději do 17. prosince. Poté raději navštivte fanshop osobně.

Ten vám bude krýt záda i 23.12. od 9 do 12 hodin, pro vaše poslední vánoční nákupy. Chcete vědět o všech novinkách a akcích našeho fanshopu jako první? Dejte „lajk“ jeho jeho facebookové stránce anebo se přihlaste k odběru newsletteru. A už vám nic neuteče.