Fanoušci
po 26.2.2018 | Královský ples

Vyhrajte v rámci Královského plesu večeři s Rudolfem Červeným

Ještě předtím než pořadatelé uzavřou bilancování nad uplynulým ročníkem Královského plesu a započnou přípravy na ročník nový, je zde poslední soutěž v rámci plesu 2018. Jeden ze šťastlivců si totiž bude moci vychutnat vynikající večeři s Rudolfem Červeným.

Ve spolupráci s generálním partnerem IV. ročníku Královského plesu Restaurací na Palmovce vyhlašují pořadatelé plesu soutěž o večeři s Rudolfem Červeným.

Co musíte udělat, abyste mohli na večeři se sympatickým útočníkem vyrazit zrovna vy? Stačí když si do komentářů pod videem se soutěžní výzvou na facebookové stránce Královského plesu tipnete, na kolikátém místě se umístí hradecký tým po základní části a kolik bude mít na kontě vstřelených gólů. Pozor, každý má nárok pouze na jeden pokus, který nesmí být upraven. Čas máte do středy 28. února do 17:30 hodin.

Pro ty z vás, kteří hradecký hokej bedlivě sledují, to jistě nebude nic složitého. Soutěž bude vyhodnocena v pondělí 5. března a vyhraje nejpřesnější tip. Pokud se přesných tipů sejde víc, sám Ruda z nich vylosuje jednoho výherce.