Rozhovory
st 14.3.2018 | Šimon Sedlařík, Jan Vavřina

Budoucnost, myslivost i nejlepší párky. Jaroslav Bednář odpověděl na dotazy

Pouhá tři procenta hlasů rozhodla o tom, který z borců Mountfieldu HK se stal hráčem měsíce února. Nejúspěšnější nakonec byl kapitán Jaroslav Bednář, jenž ve druhém měsíci potvrdil svou formu jubilejním desátým extraligovým hattrickem. Lídrovi týmu jste mohli do neděle 11. března do 23:59 položit dotaz, následně na ně zkušený hokejista odpověděl. Uživatel Bása, autor nejzajímavější otázky podle samotného hokejisty, se může těšit na dvě vstupenky na utkání A-týmu a klubové tričko s podpisem Jaroslava Bednáře.

Bása (xxxx@lokal.cz - Kunratice)
11.3.2018, 22:38
 
Ahoj bejku, kde točí nejlepší Plzeň?;)

Odpověď:
Čau Libore, samozřejmě v Praze a v Kunraticích v lokále. Tady v Hradci na ni chodíme ke Lvovi a Na Hrad, popřípadě k Černému koni :-)
Péťa Hošková (aaapetruska@seznam.cz - Hradec Králové)
11.3.2018, 21:45
 
Ahoj Jardo,velká grarulace,zasloužíš si to❤ Pro mě jsi nej hráč,nikdo nemá tak milimetrové přihrávky jako ty.Zajímalo by mě,kdo byl tvůj hokejový vzor a nejoblíbenější místo pro dovolenou.Přeju ti hlavně zdraví,štěstí a lasku máš okolo sebe doma ❤

Odpověď:
Ahoj Péťo, za gratulaci i pochvalu moc děkuji, vážím si jich.
Od malička jsem sledoval dlouholetého kapitána Detroitu Steva Yzermana, to byl můj vzor číslo jedna. Z dalších pak Jardu Jágra, vedle kterého jsem měl možnost si i zahrát a učit se od něj, a Vláďu Růžičku.
Co se týče destinace, moc rád jezdím na Floridu. Je to místo, kde si nejvíce odpočinu. Jsou tam i mraky možností k vyžití, takže se tam líbí i mé rodině.
Taky přeji vše dobré!
Pavel Mitiska (mita.p@tiscali.cz - Hradec Králové)
11.3.2018, 13:20
 
Jardo,
čím se budeš zabývat po skončení kariéry? Půjdeš trénovat nebo nějak se angažovat dále v prostředí sportu? Máš už v této otázce jasno?

Odpověď:
Ahoj Pavle, děkuju za otázku. Jasno ještě nemám, ale přál bych si být pořád blízko hokeje. Jestli přijde nějaká nabídka z Hradce, to se uvidí, ale jak říkám – u hokeje bych chtěl zůstat.
Filipbal (Filip-Facebook@seznam.cz - Mountfield HK)
11.3.2018, 10:34
 
Ahoj Jardo, si vynikající hokejista a chci ti poděkovat za tvou dosavadní práci pro náš tým. Mám na tebe tyto otázky:
1) V své kariéře si získal celkem čtyři tituly. Na který nejvíc vzpomínáš?
2) Je možné, že tě uvidíme v hradeckém dresu i v příští sezoně?
3) Pokud by si po tomto ročníku ”pověsil brusle na hřebík” bránil by ses počkat v Hradci ve vedení klubu, kdyby přišla nabídka?
Díky za odpovědi Bedýnko. Přeju tobě a celému našemu týmu ať se daří v play-off.


Odpověď:
Ahoj Filipe, díky moc za přání.
1) Nejvíce na ten první s Omskem, kdy jsem dával vítěznou penaltu, a určitě na ten se Slavií, který jsme získali na domácím hřišti. Pocitově byly oba nejvíc emotivní.
2) To už možné není.
3) Nebudu lhát, v Hradci bych chtěl určitě zůstat. Je to ale otázka spíše na vedení, jaké má plány. Uvidíme po sezóně.
Ještě jednou díky a přeji vše dobré!
Ondřej Doležal (doleondra@seznam.cz - Hradec Králové)
11.3.2018, 09:31
 
A dovol mi ještě jednu otázku.
Koho vidíš za kapitána MHK po skončení tvé kariéry ?
Kdo myslíš že tě zastoupí ?
Děkuju za odpovědi


Odpověď:
Ahoj Ondro, jako kapitána vidím Koukyho. Tvá druhá otázka je spíše pro generálního manažera, záleží, koho má klub v hledáčku. Pár hráčů určitě odejde a bude potřeba je někým nahradit. Já bych mužstvo stoprocentně omladil a přivedl i dva tři zkušené borce, vedle kterých by ti mladší vyrůstali.
Nemáš zač, měj se!
Ondřej Doležal (doleondra@seznam.cz - Hradec Králové)
11.3.2018, 08:39
 
Jardo
Viděl bys v budoucnu v Hradci dívčí/ženský tým klubu MHK ?

Odpověď:
Ahoj Ondro, musím se omluvit, ale přiznám se, že téma dívčí/ženský hokej v Hradci jsem neměl možnost sledovat. Každopádně proč ne? Když může být na Spartě či Slavii… Nevidím v tom jediný problém.
11.3.2018, 07:02
 
Víš co je to Jawa popřípadně jestli si na tom jezdil

Odpověď:
Ahoj Jakube, no jasně, měl jsem možnost jezdit na Jawě a pak i na Čezetě. Můj první kozí dech byl Stadion dvaadvacítka, dostal jsem ho od táty. A potom jsem měl právě Jawu :-)
Marek Železo (marek.zelezo@seznam.cz - Hradec Králové Mountfield HK)
10.3.2018, 14:22
 
Ahoj Jardo nejprve gratuluji k prvnímu místu a chtěl bych se tě zeptat jestli máš před zápasem nějaký rituál? A ještě se chci zeptat co říkáš na to že jste dostali do čtvrtfinále Bílé tygry z Liberce. A přeji ti abys ještě než skončíš hráčskou kariérou vyhrál ještě jeden titul.
S pozdravem Marek

Odpověď:
Ahoj Marku, moc díky za gratulaci i přání.
Dá se říct, že rituál nemám. K Liberci – všichni víme, že je to momentálně mužstvo s největší formou, takže se na něj budeme muset všichni stoprocentně připravit. Dát do toho všechno!
Taky zdravím!
Marek (Vechet.marek@post.cz - Hradec Králové)
10.3.2018, 11:53
 
Ahoj Jardo slišel jsem že budeš příští sezónu trénovat mládež je to pravda jinak k a bude ty chybět hokej ?

Odpověď:
Ahoj Marku, pravda to není, žádnou nabídku jsem nedostal. Hokej mi rozhodně bude chybět, ale budu se chtít udržovat a zůstat aktivní, abych pak nenabral :-)
Jan Hruška (janhruska@post.cz - MHK | Torpedo)
10.3.2018, 10:28
 
Dobrý den pane Bednáři,
prvně Vám i týmu chci popřát hodně sil a dobrou mušku do play off. Nyní k otázce, která se týká působení v KHL a konkrétně v N. Novgorodu i když už je to delší dobu co jste za Torpedo hrál.
Jak jste vnímal město a normální život v Novgorodu plus rozdíl hokeje KHL a Extraligy?


s pozdravem z Nižného Novgorodu

Hruška JanOdpověď:
Dobrý den, Honzo, moc díky za přání i pozdrav.
Novgorod jako město byl super. S manželkou jsme tam, co se týče života, prožili výborné období. Dá se tam sehnat všechno, dostupnost byla skvělá, takže vzpomínky mám hezké. Po hokejové stránce to bylo horší, ale město bylo v pořádku. V KHL se hraje nejlepší evropský hokej, rychlejší, techničtější… Rozdíl tam určitě je.
Mějte se hezky a pozdravujte v Novgorodu!
Pepa Klima (Klima12@seznam.cz - Mountfield)
10.3.2018, 08:26
 
Cus co bys říkal na zuzeni extraligy ze 14 na 12 týmu? Bylo by to ku prospěchu? Byla by větší konkurence

Odpověď:
Ahoj Pepo, docela jsi mě zaskočil :-) Upřímně jsem nad tím vůbec nepřemýšlel, takže těžko říct...
Martin (dkylecz@email.cz - Hradec Králové)
9.3.2018, 21:29
 
Zdravím, jestli jsem to správně pochopil, tak nejspíše tahle sezóna bude poslední, je tomu tak? :o

Odpověď:
Ahoj Martine, ano, máš pravdu, je moje poslední.
Standa Bednář (st.bednar@seznam.cz - Mountfieldhk)
9.3.2018, 20:18
 
Ahoj Jardo, gratuluji k ocenění. Chci se zeptat, jak dlouho se aktivně věnuješ myslivosti a zdali jsi svou zálibu provozoval ve svých zahraničních působištích? A jaký úlovek si nejvíce ceníš? (myslím ten myslivecký ☺)

Odpověď:
Ahoj Stando, moc díky za gratulaci.
Myslivosti se věnuju od svých osmnácti let, dovedl mě k ní kamarád a dneska soused Viktor. Byl jsem s ním na čekané, on lovil, já se díval a nadchlo mě to. Šel jsem podruhé, potřetí a pak už si udělal i lovecký lístek a zkoušky.
Když jsem byl pod smlouvou při zahraničních angažmá, tak jsem lovit nebyl, ale jednou už jsem si to zkusil i v Africe. Do lesa si jinak chodím hlavně odpočinout. Nejraději mám lov černé zvěře, tedy prasete.
Lukáš (Lukyrosecky@seznam.cz - Chlumec nad Cidlinou)
9.3.2018, 17:13
 
Dobrý den, s kým z týmu si nejvíce rozumíte? Předem děkuji za odpověď a věřím ve finále s dobrým koncem 😊

Odpověď:
Ahoj Lukáši, díky moc za podporu.
Nejvíc si asi povídám s Rendou Vydareným a Romanem Kukumbergem, ale jinak v naší kabině nejsou skupinky a baví se každý s každým. Kdykoliv přijde řada na řeč, tak si popovídají všichni, není to rozdělené tak, že by se někdo s jedním bavil a s druhým zase ne.
Petr (jedinehradec@seznam.cz - Hradec)
9.3.2018, 10:04
 
Ahoj Jardo, zatím vynikající sezóna od Tebe i od týmu! Chci se zeptat: pokud letos vážně ukončíš kariéru, budeš v klubu pokračovat na nějaké jiné pozici (hráčské, manažerské)? Pár takových spekulací jsem totiž slyšel :-) Díky za odpověď...a teď vzhůru do finále!

Odpověď:
Ahoj Petře, moc díky za pochvalu! Já ještě nic takového neslyšel :-) Nejednal jsem s nikým a žádnou nabídku nedostal, uvidíme po sezóně.
Díky za přání!
Jan (Hajtma1@seznam.cz - Hradec Králové -Mountfield HK)
9.3.2018, 08:19
 
Ahoj Jardo byl si už v HK na rybách??
Popřípadě ňáké úlovky byli?Dík za odpověď
A hodně úspěchů do konce hokejové sezóny. Honza

Odpověď:
Ahoj Honzo, byl jsem si loni v létě párkrát zaházet v parku pod splavem nebo v Opatovicích na kanále. Nachytal jsem i pár drobných ryb, ale nic extra. Děkuji za přání!
Aleš (kratky@mzanyas.cz - Sovětice)
8.3.2018, 22:39
 
Ahoj Jardo,
Jaká je dle tebe parta v týmu a myslíš, že má semknutí v kabině hlavní podíl na případném úspěchu? I když již teď je druhé místo super. Držím palce Jardo.

Odpověď:
Ahoj Aleši, atmosféra je výborná, jak už jsem i párkrát zmiňoval. Vše je v pořádku. A semknutí v kabině vliv určitě má – a značný. Díky moc, měj se!
hrusin (hrusin.p@centrum.cz - Hradec Králové)
8.3.2018, 21:47
 
Ahoj Jardo,
jsi PAN HOKEJISTA a smekám před tebou pomyslný klobouček. Pokud se rozhodneš letos ukončit svoji bohatou kariéru, neuvažuješ o jiné roli v našem klubu ? Který klub, proti kterému v extralize hraješ ti sedí nejméně a naopak ?
Přeji ti zdraví do rozhodující fáze sezóny, těším se na tvoje geniální nahrávky, nějaký ten gól a úspěch týmu.
S pozdravem Pavel


Odpověď:
Ahoj Pavle, moc děkuji za pochvalu, vážím si jí.
1) Uvidíme po sezóně.
2) Každý ročník je jiný a týmy průběžně posilují nebo oslabují. Měl jsem třeba období, kdy se mi hrálo super proti Spartě, později se mi proti ní hrálo zase hůř. Hrozně rád jsem nastupoval v Plzni, když jsem byl ještě ve Slavii, tak derby, teď mám rád derby s Pardubicemi. Ale je to rok od roku jiné, za těch 24 let se to strašně změnilo a pořád mění a každé mužstvo má jinou sílu i atmosféru.
Ještě jednou moc díky, ať se daří!
Bendzi (bendzinator@gmail.com - HK)
8.3.2018, 21:02
 
Dobrý den,
Vaše výkony na ledu opravdu obdivuju a dostalo mě i Vaše skvělé účinkování v speciálu Na hokejovém soutoku. Po jeho shlédnutí jsem zjistila, že máme stejný problém - taky mě to moc nebaví, když mám vařit pro sebe. Takže: jaký párek (resp. od kterého výrobce) nejlépe zažene hlad? A jako odborníka se Vás chci ještě zeptat, jak dlouho mám párky ohřívat? :)
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, moc díky, jsem rád, že v tom nejsem sám :-) Párky mám rád od mého dlouholetého kamaráda Ondry Slaniny z pořadu Kluci v akci. Má je z domácí výroby bez jakýchkoli chemických přídavků, takže je jíme i s rodinou. A párky ohřívejte, dokud nejsou horké a nepraskají :-)
Denisa Slezáková (denca906@seznam.cz - Častolovice)
8.3.2018, 20:39
 
Ahoj Bednáři,

nejdřív ti chci pogratulovat k hráči měsíce mám v tobě veliký obdiv a také vzor v oblasti sportu. Přeju vám hodně štěstí a držím vám palce v play-off ať opět cinkne medaile na krku a nejlépe zlatá, ale i když se tak nestane tak si to užij když je to pravděpodobně tvoje poslední play-off a sezóna. Je škoda že letos končíš ale pokud se jedná o zdraví tak to radši neriskuj. Zdraví je jen jedno a musíme si ho vážit. Moc ti děkuji za naroz. přání měla jsem z toho nesmírnou radost. A moje otázka zní neláká tě funkce trenéra nebo asistenta že bys zůstal u Mountfieldu?? Děkuji za odpověď a vlajky vlajou v kotli.

S pozdravem Denča :D

Odpověď:
Ahoj, moc děkuji a se zdravím plně souhlasím! Co se týče jiné funkce, uvidíme po sezóně, jestli od klubu přijde nějaká nabídka.
Díky za pozdrav a měj se!
Pepanos266 (pepa.hokejka6@seznam.cz - Mountfield HK)
8.3.2018, 18:47
 
Dobrý den pane Bednář,
nejdřív vám chci sdělit, že máte u mě velký obdiv a pro mě jste i vzor ale aby jsme se dostali k otázce. Slyšel jsem, že je toto pro vás poslední sezóna. Jestli to je pravda? Tak co bude váš koníček/zábava po kariéře?

Odpověď:
Dobrý den, Pepo, děkuji, to mě moc těší. Máte pravdu, je poslední. Po ní se chci věnovat tenisu, hraju ho hrozně rád. Pak určitě rybaření a myslivost, to je o mně známo, no a samozřejmě rodině.
ondejv (o.vanek@seznam.cz - MHK)
8.3.2018, 16:49
 
Jardo gratuluji k hráči měsíce,bude oslava a když ano tak připravíš nějakou specialitku na rožni? A budeš jěšte pokračovat v Hradeckém dresu?

Odpověď:
Ahoj Ondro, díky moc za gratulaci! Rožeň je u nás rozpálený pořád, ani nemusí být oslavička :-) Ještě když se pak oteplí a je venku hezky, to grilujeme neustále.
V dresu už určitě ne.
Kateřina Dostálová (20kacka03@gmail.com - Hradec Králové)
8.3.2018, 16:32
 
Ahoj,
Jaký tým by jsi si vybral, kdyby jsi musel odejít z Hradce a chtěl by jsi v hokeji pokračovat? Jinak držím palce v play-off. Doufám, že to tenhle rok znovu cinkne a mohlo by to být ještě lešpší než minulý rok, tým na to máme silný dost.
S pozdravem faninka Káťa

Odpověď:
Ahoj Káťo, díky moc za přání i podporu! To je těžká otázka, na kterou nedokážu odpovědět. Ani jsem nad tím nepřemýšlel.
Ondřej Doležal (doleondra@seznam.cz - Hradec Králové)
8.3.2018, 15:52
 
Ahoj
Držím palce ať se dostaneme do finále na které už dlouho čekáme. A doufejme že zkrotíte naše touhy po prvním titulu extraligy. Dostali jsme se opět do ligy mistrů za což děkujeme že to můžeme prožít i v Hradci. Nebilo by na škodu vybojovat medaili i z ligy mistrů. Doufejme že tu příští sezónu budeš taky aby ses na tom podílel a týmu přeji jen to nejlepší
Ahoj Ondra


Odpověď:
Ahoj Ondro, díky za přání i podporu. Budeme ji v play off ještě potřebovat.