Fanshop
čt 15.3.2018 | Fanshop

Na plný plyn! Do play off zbrojí i hradecký Fanshop

Již za pár hodin vypukne hokejový svátek také na soutoku Labe a Orlice. I vy, fanoušci, máte možnost být u toho, vyzbrojit se navíc můžete různými suvenýry z klubového Fanshopu. K dispozici jsou trička, hrnky, puky a samolepky, dále naleznete vybrané produkty za výrazně nižší ceny než doposud a rovněž si můžete i zasoutěžit. Jdete do toho s námi?

Hradecký fanshop se přidává k mottu klubu a jede také na plný plyn. Své řady doplnil kolekcí připravenou právě k očekávanému play off. Nejsou to ovšem jediné novinky, navíc je třeba udělat místo pro novou jarní kolekci, a proto jsou poslední kusy za lepší ceny.

Jedeme na plný plyn!

A u toho musíme dobře vypadat, vybavte se tedy tričkem, pukem, hrnkem, plackou či samolepkou s motivem vyřazovacích bojů. Nejdůležitější část sezóny je tu, tak fanděte i vy na plný plyn!

Soutěž s Fanshopem

I v našem Fanshopu se bude vyhrávat. Stačí nakoupit ve čtvrtek či pátek v kamenné prodejně nebo na stánku, odpovědět na tipovací otázku a zařadíte se do soutěže o balíček play off kolekce. A rovnou si třeba můžete nechat namalovat na obličej hradecké barvy!

Zlevňujeme

Ve Fanshopu je potřeba místo na další novinky, a proto nabízíme poslední kusy vybraných produktů za akční ceny. S nákupy ale neváhejte dlouho. Mezi produkty s novou cenovkou máme třeba dresovou kolekci včetně polštářů, cyklodresy, ale i trička #chcemevic, dámská trička se lvem nebo polokošile a mikinu Longline.

Nezapomeňte, že v hradeckém fanshopu se můžete zastavit každý všední den od 10:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 12:00. Zde si vše v klidu vyzkoušíte, podíváte se a můžete se s námi i poradit. Rádi vám také prozradíme, co za další novinky chystáme. Jste vždy vítáni!