Fanshop
st 11.4.2018 | Fanshop

Fanshop děkuje za podporu a přichází s dalšími novinkami

I hradecký Fanshop by rád poděkoval fanouškům, příznivcům a zákazníkům za uplynulou sezonu 2017/18. Proto si připravil dárky k nákupu, velmi lákavý výprodej, ale také novou kolekci na přicházející slunné dny.

Odměna za skvělé výkony

Za neutuchající podporu celou sezónou pro vás Fanshop zlevnil mnoho oblíbených produktů. Za zmínku stojí trička a mikiny s motivem My jsme Hradec, pánská a dámská trička Nic než Hradec, rodinná kolekce triček lva v pruhu či veškeré tepláky s hradeckým motivem. Určitě si vyberete.

Nová kolekce

Pokud jste si již všechny zmíněné produkty zakoupili během sezóny, nevadí. Na blížící se prosluněné dny Fanshop doplnil svou nabídku o nová trička, pro celou rodinu a nové pánské mikiny. Další novinky už jsou na cestě.

A proč nakupovat právě teď? Protože ke každému nákupu nad 299,- Kč dostanete dárek. Pro objednávky od 299,- Kč do 499,- Kč je to puk play off, pro nákupy v rozmezí 499,- Kč – 599,- Kč šála z play off kolekce a pro všechny nákupy nad 599,- Kč tričko z kolekce Na plný plyn. Akce platí do vyprodání zásob a můžete ji využít jak osobně v kamenné prodejně nebo na stánku, tak i v e-shopu. V případě nákupu nad 599,- Kč nezapomeňte do poznámky objednávky uvést velikost trička.

Pozor, změna otevírací doby

V závěru bychom rádi upozornili všechny fanoušky víkendového nakupování, že 14. dubna je poslední prodejní sobota ve Fanshopu. Počínaje pondělím 16. dubna bude Fanshop otevřen pouze ve všední dny od 10 do 18 hodin. V sobotu se na vás bude těšit opět v nové sezóně.

Zajímavosti a novinky můžete stále sledovat na facebooku Fanshopu nebo ve fanshopovém newsletteru.