Aktuální zprávy z klubu
st 16.5.2018 | Jan Vavřina

Unikátní vzpomínka na sezónu 2017/18. Aukce tabla s kusy hokejek jde do finiše!

Snad každý fanoušek Mountfieldu HK má nějakou vzpomínku na uplynulý ročník, ve kterém skončil Hradec před branami finále. Jen pár příznivců hradeckého hokeje na ni ale bude moci vzpomínat s unikátním tablem, které je složeno z podepsaných kartiček hráčů a vzorků jejich hraných hokejek. Jeden z deseti vyrobených kusů jde do aukce, může ho získat každý z vás!

Aukce unikátního tabla ze sezóny 2017/18 – KUPUJ ZDE

Je 103 cm široké, 78 cm vysoké a vlastnit ho bude jen deset osob! Originální obraz obsahuje týmovou fotku a navíc klubové kartičky kompletního A-mužstva včetně trenérského týmu ze sezóny 2017/18, které jsou opatřeny vlastnoručními podpisy. Celkem se na tablo vměstnalo 28 hráčů a 3 trenéři. To ale není všechno! U každého z hokejistů totiž naleznete kus jeho originální hrané hokejky!

Jedná se o jedinečný upomínkový předmět, kterých bylo vyrobeno pouze deset kusů, limitace je uvedena na každém tablu zvlášť. Jedno z nich je fanouškům k dispozici skrze internetovou aukci, její výtěžek půjde na výchovu mladých královéhradeckých nadějí. Aukce odstartovala ve středu 16. května vyvolávací cenou 5000,- Kč. Konec dražby je naplánován na čtvrtek 31. května 20:00.

Aukce se však může protáhnout. V 19:55 totiž začíná běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Vydražené zboží je potřeba vyzvednou v ČPP Aréně, v případě zaslání poštou platí kupující rovněž poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si kus hradecké hokejové historie!