Fanshop
st 4.7.2018 | Fanshop

Užijte si léto s pořádně žhavou kolekcí královéhradeckého fanshopu

Během horkých letních dnů by se myšlenka na hokejovou přízeň mohla vypařit. To však neplatí pro fandy Mountfieldu HK, kteří mohou využít nové letní kolekce hradeckého fanshopu a doplnit svou sbírku výbavy pravého fanouška Lvů.

Letní příprava ve Fanshopu

Ani v létě se Fanshop nezastaví a chystá novinky i zajímavé nabídky. Jaké? Nejžhavější peckou jsou trička pro celou rodinu s exkluzivním maskáčovým vzorem. Potřebujete výbavu na prázdniny? V kategorii Hradecké léto najdete vše potřebné pěkně pohromadě.

A aby se začátek léta skutečně vydařil, fanshop pro vás k začátku prázdnin připravil lákavou akci… čtěte dále.

Za vysvědčení si zaslouží odměnu každý

Odstartujte prázdniny se skvělou akcí (nejen) pro školáky. Od 29. června do 8. července stačí dorazit s vysvědčením na prodejnu a okamžitá sleva 20 % na celý nezlevněný sortiment je vaše.

Máte to do obchodu daleko? Nevadí. Sleva platí i pro on–line objednávky, stačí do poznámky připsat heslo PRÁZDNINY.

Navíc, pokud cena vašeho nákupu včetně 20% slevy přesáhne 499 Kč, váš nákup vám dovezeme zcela zdarma. Léto přeje připraveným.

Šetřete na letní zážitky

1+1 zdarma… Nová akce fanshopu na vybraná dámská, pánská a dětská trička. K nim totiž právě teď dostanete druhé v hodnotě (max.) 299 Kč zdarma. Udělejte si hned dvojitou radost.

Nezapomeňte ani na kategorii výprodeje. Najdete v ní dresy, šály s hráči, nafukovací míče, frisbee… a to vše za luxusní ceny, které potěší.

A jedna lákavá nabídka na konec. K nákupu šedého trička CCM, nebo černého trička Reebok dostanete tričko dle vlastního výběru v maximální hodnotě 299 Kč jako dárek.

Léto? Jedině v hradeckých barvách

Přemýšlíte, co vám ještě schází na dovolenou? Ztratili jste loni žabky? Chcete k vodě nové plavky a osušku? Vše najdete v jedné kategorii na e-shopu, a vše je, jak jinak, v hradeckých barvách.

Fanshop shání posilu

I fanshop chce na novou sezónu posílit, a tak hledá aktivního spoluhráče do týmu. Jste usměvavý a příjemný? Chcete dlouhodobou brigádu? Jste kreativní a máte zajímavé nápady? Pak hledáme právě vás. Neváhejte a ozvěte se.

A nezapomeňte, že fanshop je i přes léto otevřen každý všední den od 10 do 18 hodin. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout také na e–shopu.

Všechny novinky a speciální akce sledujte také na Facebooku a nechte si zasílat hradecký newsletter.