Mountfield HK
Akademie ČH
út 16.4.2019, Klub

Mládežníci znají realizační týmy, příprava se postupně rozjíždí

Hradečtí dorostenci a junioři si na začátku dubna užili zasloužené dvoutýdenní volno, v polovině dubna se začali chystat na nový extraligový ročník. Postupně se k nim přidávají také další žákovská mužstva a dochází k překlopení jednotlivých kategorií, schůzky s rodiči pak proběhnou v závěru měsíce. Nově vzniklou devátou třídu povede jako hlavní kouč Lukáš Král, k dorostu se od juniorky přesune Jiří Janoušek ml. Nejstarší mládežnická kategorie bude mít rovněž nového šéfa střídačky, jeho příchod je aktuálně v jednání. Novým development manažerem a skautem mládeže se stal Miroslav Řehák.

Informace k vybírání příspěvků

Junioři – ročníky 2002, 2001, 2000

V jednání hlavní trenér
Petr Luštinec trenér mužstva
Miroslav Řehák trenér mužstva
Aleš Krátoška trenér mužstva
Petr Svoboda trenér mužstva
Filip Luňák trenér brankářů
Jaroslav Svoboda kondiční trenér
Andrea Pokorná kondiční trenér
Jaroslav Zákravský vedoucí mužstva a kustod

Dorost – ročníky 2004, 2003

Jiří Janoušek ml. hlavní trenér mužstva
Martin Štohanzl trenér mužstva
Michal Tvrdík trenér mužstva
Petr Svoboda trenér mužstva
Martin Vágner asistent trenéra
Filip Luňák trenér brankářů
Jaroslav Svoboda kondiční trenér
Lenka Jonešová vedoucí mužstva

9. třída – ročník 2005

Lukáš Král hlavní trenér mužstva
Václav Pánek trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Petr Svoboda trenér mužstva
Lukáš Brebera asistent trenéra
Jiří Janoušek st. asistent trenéra
Filip Luňák trenér brankářů
Jaroslav Svoboda kondiční trenér
V jednání vedoucí mužstva

8. třída – ročník 2006

Libor Pivko hlavní trenér mužstva
Pavel Suchý trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Jan Jánský trenér brankářů
Jiří Pokorný kondiční trenér
Branislav Ondruš vedoucí mužstva

7. třída – ročník 2007

Václav Pánek hlavní trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Lukáš Brebera asistent trenéra
Jiří Janoušek st. asistent trenéra
Tomáš Petrů trenér brankářů
Jiří Pokorný kondiční trenér
Marian Tomka vedoucí mužstva

6. třída – ročník 2008

Petr Luštinec hlavní trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Ondřej Dostálek asistent trenéra
Bohumil Jičínský asistent trenéra
Tomáš Wališ asistent trenéra
Zbyněk Melounek trenér brankářů
Radek Hofman vedoucí mužstva

5. třída – ročník 2009

Filip Luňák hlavní trenér mužstva
David Franc asistent trenéra
Ondřej Chudý asistent trenéra
Zdeněk Machovec asistent trenéra
Michal Sedláček asistent trenéra
Filip Luňák trenér brankářů

4. třída – ročník 2010

Pavel Suchý hlavní trenér mužstva
Patrik Stehno trenér mužstva
Libor Pivko trenér mužstva
Michal Bureš trenér mužstva
David Hafner asistent trenéra
Libor Pánek asistent trenéra
Tomáš Petrů trenér brankářů

3. třída – ročník 2011

Michal Bureš hlavní trenér mužstva
Patrik Stehno trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Pavel Suchý trenér mužstva
Lukáš Brebera asistent trenéra
Petr Němeček asistent trenéra
Jan Jánský trenér brankářů

2. třída – ročník 2012

Emil Veselý hlavní trenér mužstva
Patrik Stehno trenér mužstva
Denis Martinec trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Michal Bureš trenér mužstva
Daniel Rejzek asistent trenéra
Jan Jánský trenér brankářů

1. třída – ročník 2013

Denis Martinec hlavní trenér mužstva
Patrik Stehno trenér mužstva
Emil Veselý trenér mužstva
Martin Stehno trenér mužstva
Michal Bureš trenér mužstva
Libor Kozák asistent trenéra
Tomáš Petrů trenér brankářů

Základna a přípravka

Patrik Stehno hlavní trenér
* asistenty hlavního trenéra jsou všichni trenéři klubu

Střelnice

Jiří Janoušek ml. hlavní trenér
Michal Tvrdík trenér
Aleš Krátoška trenér
Pavel Suchý trenér
Libor Pivko trenér

Brankáři

Filip Luňák hlavní trenér brankářů
Tomáš Petrů trenér brankářů
Jan Jánský trenér brankářů
Zbyněk Melounek trenér brankářů
Robert Horyna trenér brankářů

Obránci – dovednosti

Petr Svoboda hlavní trenér obránců
Václav Pánek trenér obránců
Martin Štohanzl trenér obránců
Petr Luštinec trenér obránců
Martin Stehno trenér obránců

Útočníci – dovednosti

Aleš Krátoška hlavní trenér útočníků
Libor Pivko trenér útočníků
Jiří Janoušek ml. trenér útočníků
Pavel Suchý trenér útočníků
Patrik Stehno trenér útočníků

Reprezentační skupina

Tomáš Martinec hlavní trenér
Michal Tvrdík asistent trenéra
Aleš Krátoška asistent trenéra
Petr Svoboda asistent trenéra
hráči A-týmu asistenti trenéra

Krajské výběry

Tomáš Martinec hlavní trenér
Miroslav Řehák asistent trenéra
Jiří Janoušek ml. asistent trenéra
Václav Pánek asistent trenéra
Petr Luštinec asistent trenéra

Powerskating

Martin Stehno hlavní trenér powerskatingu
Patrik Stehno trenér powerskatingu
Petr Luštinec trenér powerskatingu
Pavel Suchý trenér powerskatingu
Martin Štohanzl trenér powerskatingu

Kompenzační cvičení, posilovna

Jaroslav Svoboda kompenzační cvičení, posilovna
Michal Tvrdík kompenzační cvičení, posilovna
Jakub Dudek kompenzační cvičení
Tomáš Bartoň kompenzační cvičení
Jiří Pokorný kompenzační cvičení

Gym

Andrea Pokorná hlavní trenér gymu
Jiří Pokorný trenér gymu
Jaroslav Svoboda trenér gymu
Trenéři mládeže trenéři gymu

Bruslení školek

Martin Stehno hlavní trenér školek
Jiří Janoušek ml. trenér školek
Patrik Stehno trenér školek
Václav Pánek trenér školek
Petr Luštinec trenér školek
Filip Luňák trenér školek
Pavel Suchý trenér školek