Žáci
út 28.4.2020 | Jan Vavřina

Akce pro mládežníky jede dál! Trénuj jako lev i ve 4. týdnu

Hradecký mládežnický projekt s názvem „Trénuj jako lev“, jehož hlavním cílem je smysluplné využití volného času v průběhu nouzového stavu, má za sebou třetí týden a vstupuje do dalšího. Také v něm se do akce mohou zapojit všichni hráči Mountfieldu HK od 1. do 9. třídy. A to i ti, kteří se zúčastnili i v předchozích týdnech. Nejpovedenější videa budou opět oceněna!

Co všechno se dá dělat během nouzového stavu, kdy je omezený pohyb osob? To předvedli hradecké naděje. Třeba posilovat v obýváku, protáhnout se na trampolíně, trénovat na hřišti, v parku nebo na zahradě. Není to přitom vždy jen o hokejce a puku, ale také dalším sportovním náčiní včetně míčů nebo pingpongové pálky. Mladí lvi zkrátka dokazují, že hokejisté jsou všestranní sportovci. Všechna zaslaná videa ve 3. týdnu můžete zhlédnout na Facebooku mládeže.

Pětice nejúspěšnějších videí (dle počtu „like“) bude každý týden obohacena drobnými hokejovými předměty. Ty dostanou hráči po začátku společné letní přípravy. A kdo je to za třetí týden?

1. Antonín Mihulka – základna
2. Matyáš Mihulka – 2. třída
3. Jáchym Sovák – 1. třída
4. Matyáš Martinec – 5. třída
5. Matyas Holeček – 4. třída

Všechna příchozí videa (ze všech týdnů) budou zároveň zařazena do velké celoprojektové soutěže. Trenéři z nich vyberou ty nejlepší a jejich autoři se mohou těšit na zajímavé ceny třeba v podobě dresů nebo hokejek. Půjde přitom o sportovní stránku, zábavnou formu i kreativitu. Nevhodná nebo urážlivá videa mohou být smazána. Více o celém projektu naleznete v tomto článku. Zapoj se i ty a ukaž, že trénuješ jako lev!

Návod pro hráče a rodiče – jak přidat video na klubový Facebook?

  1. Navštivte facebookovou stránku Mountfield HK – mládež nebo přímo daný příspěvek (aktuálně 4. týden)
  2. V komentářích pod příspěvkem "TRÉNUJ JAKO LEV | 4. TÝDEN" klikněte na obrázek foťáku (Připojit fotku nebo video)
  3. Vyberte ve vašem počítači nebo telefonu vaše video
  4. Připište jméno hráče a kategorii v sezóně 2019/20
  5. Pomocí tlačítka "Enter" odešlete příspěvek