Aktuální zprávy z klubu
po 16.2.2015 | Jan Vavřina

Buďte s námi Na tribuně! Položte dotaz Jiřímu Vašíčkovi a vyhrajte NHL 2015

Hokejový klub Mountfield HK přišel nedávno s novým pořadem, který nese název Na tribuně! Do něj budou postupně zváni hosté úzce spojení s hradeckým hokejem. Jako první jste mohli sledovat obsáhlý rozhovor s Peterem Draisaitlem, následovat bude oblíbenec hradeckého publika – Jiří Vašíček. Tomu navíc můžete položit dotaz a ještě za to získat super cenu – NHL 2015.

Otázku můžete položit prostřednictvím sociální sítě Twitter, podmínky jsou naprosto jednoduché. Stačí být fanouškem našeho účtu a ve svém dotazu, který musí být položen do pátku 20. 2. (23:59), použít hashtag pořadu #NaTribune. Na vybrané otázky dříč defenzivních řad odpoví a určí, která z nich mu připadá nejlepší či nejoriginálnější.

Její autor bude odměněn hrou na PlayStation – NHL 2015. Autoři všech otázek, které zazní ve vysílání, navíc obdrží podepsanou kartičku hráče s číslem 16. A to je skvělá nabídka!

Twitter nepřináší jen tuto soutěž, ale spoustu zajímavých účtů, které můžete sledovat. Naposledy na něm třeba Pavel Kantor představil lapačku, kterou mu jeho spoluhráči doslova prostříleli.

Založte si ho proto také, sledujte nás, a spousta přínosných informací, třeba i ze zákulisí, vám už neuteče.

V minulém díle pořadu Na tribuně! jste mohli vidět hlavního kouče Petera Draisaitla:

Kompletní podmínky akce zde.