Preview k zápasu
po 3.4.2017 | Klára Petrásková

Byl to den blbec. Ale jedeme dál! hlásí před čtvrtým semifinále Bedřich Köhler

To, že Hradec v novodobé éře ještě na ledě Brna nevyhrál, platí i po včerejším klání. V rámci třetího semifinálového utkání totiž Východočeši utržili nelichotivou porážku 0:8, která zároveň znamená i nejhorší hradeckou prohru v extralize vůbec. Je tu však nový den a s ním i nový zápas. O prolomení prokletí brněnské arény se Východočeši znovu pokusí už dnes, úvodní buly bude na jihu Moravy vhozeno přesně v 17:20!

HC Kometa Brno – Mountfield HK, pondělí od 17:20: ON-LINE

Za prvním utkáním na brněnském ledě se ohlíží Bedřich Köhler. „Myslím, že zápas jsme nerozehráli úplně špatně. Po první třetině to bylo 0:1, ale měli jsme šance a klidně to mohlo být i 1:1, 2:1. Pak jsme dostali góly, i v oslabení, a ve třetí třetině to už byl tým, který nehraje dobře. Začalo nám to odskakovat, nedávali jsme si přesně nahrávky. Šlo už vidět, že psychika u nás funguje v negativním smyslu,“ přemýšlí hradecký útočník.

Každá mince má však dvě strany. Lze si tedy i z vysoké porážky vzít něco pozitivního? „Jestli se z toho dá vzít něco dobrého, tak to, že lepší prohrát 0:8 než 1:2 v prodloužení. Bod v sérii je pořád stejný, ať už za 8:0 nebo 1:0. Pořád vedou dva jedna, ne dva a půl ku jedné,“ je si východočeský forvard vědom toho, že počet gólů nemá na váhu výhry vliv.

Další duel čeká na Lvy už dnes odpoledne, a tak je důležité na včerejší debakl co nejdříve zapomenout. „Byl to den blbec, je ale třeba hodit to za hlavu a dnes odehrát úplně jiný zápas, nastavit hlavy na to, že to bude lepší. Já se snažím být pozitivní, jedeme dál! Věřím, že série bude ještě dlouhá,“ zůstává pozitivně naladěn Bedřich Köhler.

Pojeďte do Brna s hradeckým fanklubem

I na ledě Komety se budou moci hráči Mountfieldu spolehnout na velkou podporu. Co se týče pondělního utkání, cena za lístek na zápas je 450 Kč. Lístky od fanklubu jsou vázány pouze na místo v autobuse! Jejich cena je 100 Kč pro členy fanklubu, pro nečleny 150 Kč.

Sraz je v pondělí ve 13:30 u vrátnice zimního stadionu, odjezd pak ve 13:45. Místa si můžete rezervovat na e-mailové adrese vyjezdy@fanclubhchk2007.cz, kde uvedete vaše celé jméno (případně jména dalších fanoušků, které přihlašujete). Všechny informace o akci a činnosti fanklubu naleznete přímo na oficiálním webu fanklubu.