Fanoušci
ne 18.8.2019 | Petr Koval, Jan Vavřina

CHL Fan Challenge: Spousta zábavy, super ceny i pomoc klubu

Nadcházející ročník Ligy mistrů nabídne stejně jako ten loňský soutěž pro hokejové nadšence – CHL Fan Challenge. Jedná se o velice zajímavou aktivitu a zároveň možnost, jak se porovnat s ostatními příznivci zúčastněných klubů. Letos se soutěží v devatenácti kategoriích oproti předchozím třinácti. Cílů má CHL Fan Challenge hned několik: najít týmy s nejaktivnějšími fanoušky a těm věnovat až 10 000 €, odměnit nejlepší fanoušky VIP zájezdem na finále CHL, ale hlavně všechny pobavit. Tak do toho pojďte také!

Ještě před prvním utkáním Ligy mistrů 2019/20, které hradečtí hokejisté sehrají v pátek 30. srpna v Cardiffu s místními Devils, se můžete registrovat na webu www.chl-fan-challenge.com a začít bojovat o skvělé ceny.

Už jen registrace vám stačí k tomu, abyste si připsali první body. Pokud to navíc stihnete do 23. srpna, bude vám připsán rovnou dvojnásobek! Při registraci vyplníte váš oblíbený klub ze CHL a ten získává rovněž první body do celkového hodnocení.

Také další body jednotlivých fanoušků jsou připočítány klubům, které si vybrali při registraci, což dává možnost porovnávat mezi sebou kluby. Navíc bude k dispozici individuální žebříček všech soutěžících, kteří tak uvidí, jak si vedou v porovnání se zbytkem Evropy.

Kluby s nejaktivnějšími fanoušky budou oceněny na základě celkového žebříčku. Zároveň budou odměněni i tři nejaktivnější soutěžící z individuálního žebříčku. Soutěž je přitom rozdělena do dvou částí – první ve skupinové fázi, druhá v play off.

CHL Fan Challenge – instrukce

Co mohou očekávat fanoušci od CHL Fan Challenge? Champions Hockey League připravila pro všechny instruktážní video, které vysvětluje veškeré podrobnosti. Zvládnete se dostat až na vrchol? 🙂 👉 chl-fan-challenge.com

Zveřejnil(a) Mountfield HK dne Pátek 16. srpna 201919 zajímavých aktivit pro všechny

 • Tipovačka – Zde vybíráte, kdo podle vás zvítězí v jednotlivých zápasech. Správné zvolení vítěze utkání přinese hráči 50 bodů v základní části a 100 bodů v play off.
 • Kvíz – Každý týden budou na platformě CHL 4 otázky se 4 odpověďmi, z nichž je pouze jedna správná. Prokažte své hokejové znalosti!
 • Hokejový manažer – Před každým kolem vyberete sestavu (brankáře, 2 obránce a 3 útočníky) a ti vám budou zajišťovat body podle toho, jak se jim bude dařit v reálu.
 • Hry na mobilních telefonech – Nahrávač, Infinity Player, CHL Air Hockey, Hromada puků a Ostřelovač. Každou hru lze hrát 5× týdně, vždy se počítá nejlepší výsledek, jenž autor zaznamenal v uplynulých sedmi dnech.
 • Hlasování o nejhezčí gól – Fanoušci budou hlasovat o nejhezčím gólu celé soutěže.
 • Hlasování o nejproduktivnějšího hráče – Zvládnete ještě před startem CHL vybrat, který hráč bude nejproduktivnější v rámci celé soutěže a vašeho oblíbeného týmu?
 • Hlasování o nejlepšího gólmana – Před startem sezóny odevzdají fanoušci své tipy na nejlepšího gólmana. Ten bude určen na základě vítězství v CHL.
 • Hlasování o nejlepší goal song – Budete moci hlasovat také o tom, který tým má nejlepší hudbu oslavující góly.
 • Hlasování o nejlepší klubové promo video – Každý klub připravuje promo video a vy můžete vybrat to nejpovedenější.
 • Hlasování o nejlepší cestovní destinaci – Které místo v Evropě je nejlepší pro hokejové fanoušky? Volba je na vás!
 • Úroveň hluku – Během skupinové fáze bude v každém utkání v první komerční přestávce v první třetině měřena po dobu 10 sekund hladina hluku na stadionu. Nejhlučnější návštěva svému týmu přinese rovnou 3 200 bodů.
 • Oblíbenec fanoušků – Až do finále CHL mají fanoušci příležitost odevzdat hlas dvěma svým oblíbeným hráčům.
 • Registrace fanoušků – Už jen za registraci získáte body! Do 23. srpna 2019 je zde tzv. Happy Hour, kdy fanoušci získají dvojnásobek bodů.
 • Odměna za návrat – Vracející se fanoušci na platformě CHL Fan Challenge budou automaticky sbírat body pro své kluby tím, že se opětovně přihlásí.
 • Zápasová návštěvnost – Letošní návštěvnost se porovnává s průměrnou návštěvností v ročníku 2018/19. Každý fanoušek na stadionu se počítá!

A co je ve hře? Vítěz této soutěže obdrží VIP trip pro dvě osoby na finále CHL! Součástí tohoto výletu je letenka, zajištěný hotel a VIP vstupenka na finálový zápas. To ale není vše! Na jednu z výher může díky vám dosáhnout i klub. Pro vítěze je odměna vypsána na 10 000 € ve skupinové fázi a 5 000 € za výhru v play off. Druhé místo získá 6 000 € nebo 3 000 € v play off a třetí celek 4000 € za základní skupiny a 2000 € za vyřazovací část.

Závěrečné vyhodnocení skupinové fáze proběhne 18. října 2019, výsledky play off pak 6. února 2020.

Zapojte se do CHL Fan Challenge i vy!