Fanoušci
po 30.9.2019 | Jan Vavřina

Aukce dresů končí dnes ve 20:00! Vydražte si některý z nich

Spolu se startem ostré sezóny definitivně odzvonilo předzávodnímu období. V ten samý čas odstartovala internetová aukce dresů, které hradečtí hokejisté oblékali na Mountfield Cupu, Memoriálu Zbyňka Kusého a v přípravných duelech. K dispozici je téměř šedesát dresů, a to v bílé i černé variantě. Aukce končí se závěrem měsíce, tedy v pondělí 30. září ve 20:00.

Aukce dresů z Mountfield Cupu 2019

Každý dres bude opatřen certifikátem pravosti, vyvolávací cena všech dresů je 1000 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v pondělí 30. září 2019 ve 20:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Vydražené zboží je potřeba vyzvednou v ČPP Aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 200 Kč za poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si originální hraný dres Mountfieldu HK!