Fanshop
čt 16.7.2020 | Klub

Dresy na Generali Česká Cup odhaleny. Nabízí je i fanshop

4. srpna vyjedou hradečtí hokejisté k prvnímu utkání v rámci letní přípravy na ledě Olomouce, o dva dny později bude následovat domácí premiéra proti brněnské Kometě. Do těchto i dalších utkání před Tipsport extraligou vyjedou Lvi v nové podobě dresů. Ty budou v bílé a červené variantě doplněné černými prvky, poprvé budou obsahovat jednobarevné klubové logo.

Nové dresy jsou určené pro zápasy Generali Česká Cupu 2020 a případné další přípravné duely. Na zápasy si je budou moci vzít také fanoušci, Fanshop Mountfield HK totiž spustil rovněž jejich prodej. Se jmény hráčů jsou k dostání za 1190 Kč, personalizace s jakýmkoliv jménem a číslem je za příplatek 100 Kč.

Jejich objednání je možné on-line na fanshop.mountfieldhk.cz nebo přímo v kamenné prodejně, kam budou doručeny a doplněny před zahájením Generali Česká Cupu.

Další důležité informace o turnaji, jako je systém vstupu, rozdělení sektorů s ohledem na vládní opatření, začátky utkání apod. budou zveřejněny ihned, jakmile budou tyto skutečnosti definitivně známy.