HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Dresy z úspěšného Mountfield Cupu míří mezi sběratele! Vydražte si některý z nich

Dresy z úspěšného Mountfield Cupu míří mezi sběratele! Vydražte si některý z nich

12.08.2017 | Jan Vavřina

Podruhé za sebou bylo na začátku srpna na zimním stadionu v Hradci Králové pořádně živo, a to díky Mountfield Cupu. Ten se hostitelskému klubu vydařil po všech stránkách. Hráči zvedli nad hlavu opět pohár pro vítěze, a to v dresech, které může získat každý z vás – startuje totiž jejich internetová aukce!

Také pro letošní ročník Mountfield Cupu a následné dva přípravné zápasy byla vyrobena speciální sada dresů, každý z nich obsahuje mimo jiné typické znaky města – jeho logo, panorama historického centra, které je doplněno žlutou barvou. Po posledním přípravném zápase poputuje 22 cenných kousků z hradecké kabiny do rukou sběratelů či fanoušků.

Aukce dresů z Mountfield Cupu 2017 a přípravy – KUPUJ ZDE

Každý dres bude opatřen certifikátem pravosti, vyvolávací cena všech dresů je 800 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v neděli 20. srpna 2017 ve 20:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout.

Platí totiž, že dresy, na které nebylo ve 20:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené. Přečtěte si, prosím, kompletní pravidla aukce, která naleznete na www.sportovniaukce.cz.

Vydražené zboží je potřeba vyzvednou ve FORTUNA aréně, v případě zaslání poštou platí kupující 150 Kč za poštovné a balné.

Zapojte se i vy a zajistěte si originální dres z Mountfield Cupu 2017, ve kterém daný hráč pomohl k obhajobě vítězství!

Malou ochutnávku už jsme vám dneska nabídli, tady jsou dresy na Mountfield Cup v celé své kráse. 😎 A máme pro vás dobrou zprávu – po přípravě půjdou do internetové aukce, tudíž poputují mezi vás! 😉

Zveřejnil(a) Mountfield HK dne 31. červenec 2017
 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice