HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Fanklub letos jezdí zkrátka všude. Vyrazte s ním zažít neopakovatelný Spengler Cup!

Fanklub letos jezdí zkrátka všude. Vyrazte s ním zažít neopakovatelný Spengler Cup!

07.11.2017 | Lukáš Foff

Mountfield HK opět obdržel pozvánku na nejprestižnější hokejový turnaj na světě. Velkou zásluhu na tom mají i hradečtí fanoušci, kteří v loňském roce doslova vytřeli celému Davosu zrak. Letos jsou ambice fanklubu ještě větší. Na Spengler Cup bude pořádán velký výjezd, který bude zahrnovat dvě varianty. První možností je vyjet na celý turnaj, druhou poté navštívit první dva hradecké zápasy proti Kanadě a Davosu. Vyberte možnost, která vám svědčí nejlépe a vyrazte s nimi!

Výjezd na celý turnaj

První variantou je vyrazit s fanklubem na kompletní turnaj. Ten se koná od 26. 12. do 31. 12. a délka pobytu bude záležet na výsledcích hradeckého mužstva. Ubytování je zařízeno ve vojenské ubytovně v Churu, ležící cca 80 km od Davosu.

V ceně zájezdu je zahrnuto ubytování, cesta do Davosu i zpět, doprava mezi ubytovnou a Vaillant Arenou, vstupenky na doposud známá utkání s Davosem, Kanadou a čtvrtfinále (v případě přímého postupu Mountfieldu HK na semifinále) a tričko s motivem Spengleru.

Tato forma výjezdu stojí 5490 Kč a pro přihlášení je třeba do 14. 11. napsat na nový email davos@fanclubhchk2007.cz. Do předmětu uveďte DAVOS a jméno.

Návštěva skupinové fáze

Protože má řada lidí závazky, které jim nedovolují odjet na celý turnaj, rozhodl se fanklub vyjít těmto lidem vstříc a vymyslel ještě druhou variantu. Ta zahrnuje výjezd na dva zápasy Hradce, a to proti hostitelskému Davosu a výběru Kanady. Celková délka se však bude odvíjet od prvního utkání proti týmu Kanady.

Jisté je, že odjíždět se bude v úterý 26. 12. ráno od ČPP Arény. Večer od 20:15 sehraje Mountfield první utkání a podle výsledku bude záležet, jestli proti Davosu nastoupí příští den, nebo bude mít den volno. Návrat do Hradce Králové bude ihned po druhém zápase, takže příjezd bude buď 28., anebo 29. v brzkých ranních hodinách.

V ceně zájezdu je zahrnuto ubytování, cesta do Davosu i zpět, doprava mezi ubytovnou a Vaillant Arenou a vstupenky na utkání s Kanadou a Davosem. Cena této formy je 3990 Kč a pro přihlášení je třeba do 14. 11. napsat na nový email davos@fanclubhchk2007.cz. Do předmětu uveďte DAVOS dvojzapas a jméno.

Na oficiálním webu fanklubu se dozvíte další informace, včetně způsobu platby. Pojeďte společně s fanklubem podpořit Lvy a předvést švýcarským fanouškům, jak se fandí v Hradci Králové.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice