Fanoušci
út 27.8.2019 | Jan Brůna

Festival sportu: Nábor hokejistů i autogramiáda hráčů A-týmu

Aktualizováno: Již 8. ročník Festivalu sportu proběhne letos opět v Hradci Králové! Na akci znovu dorazí přes 50 královéhradeckých sportovních organizací včetně Mountfieldu HK, který zde také bude mít svůj stánek. Tři hráči A-týmu budou navíc k dispozici při autogramiádě. Fanouškům se budou podepisovat Lukáš Cingel, Matěj Chalupa a Radovan Pavlík.

Sportovní příznivci si budou moci start hokejové extraligy zpříjemnit zajímavou akcí. Festival sportu 2019 proběhne v neděli 8. září od 10:00 do 18:00 v Jiráskových sadech, kde nebude chybět více jak 50 organizací prezentujících na stejný počet sportovních odvětví. V altánu bude k vidění mnoho ukázek různých hradeckých oddílů, zúčastnění budou mít navíc opět možnost si všechny činnosti sami osahat.

Se svým stánkem se zde ukáže i Mountfield HK. Děti si tu budou moci vyzkoušet hokejovou výstroj a získat informace ohledně náboru do Kurzu ledního hokeje, který klub pořádá. Příznivce Lvů by pak měl nejvíce zajímat čas mezi 14. a 15. hodinou, kdy ve stánku číslo 50 (ihned za vchodem do Jiráskových sadů od ČPP Arény) proběhne autogramiáda, které se zúčastní Lukáš Cingel, Matěj Chalupa a Radovan Pavlík, .

Na své si jistě přijdou i mimohokejoví fanoušci – na akci zatančí např. A–TEAM Hradec Králové a pro příznivce bojových umění se zde ukáží zástupci karate nebo juda. Zajímavostí je také hra Hradecký dvanáctiboj – pokud návštěvníci nasbírají 12 razítek za vyzkoušené sporty, mohou si nechat v informačním stánku vystavit diplom, ke kterému navíc obdrží i menší odměnu. Jakou? To přijďte zjistit sami!

Více informací o akci, na kterou je vstup pro všechny návštěvníky zdarma, naleznete na www.festivalsportuhk.cz