HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Hráčem listopadu se stal Michal Dragoun. Fanouškům odpoví na zaslané dotazy

Hráčem listopadu se stal Michal Dragoun. Fanouškům odpoví na zaslané dotazy

06.12.2017 | Jan Vavřina

Když se volil hráč měsíce října, volba fanoušků byla jasná – Patrik Rybár. To listopad nabídl mnohem vyrovnanější výsledky, z prvenství se nakonec raduje Michal Dragoun, jenž obdržel 35,91 % z více než šesti stovek hlasů. Hradeckému forvardovi můžete do půlnoci neděle 10. prosince v sekci Ptejte se položit dotaz, následně na ně zkušený hokejista odpoví. Autor nejzajímavější otázky, který zároveň při položení dotazu vyplní svůj e-mail, se může těšit na dvě vstupenky na utkání A-týmu a klubové tričko s podpisem Michala Dragouna.

Ptejte se Michala Dragouna ZDE

V říjnu 2016 přišel pod Bílou věž z pražské Slavie jako výpomoc při velké marodce týmu. Od tohoto momentu utekl jeden rok a zkušený forvard se zařadil mezi stabilní hráče týmu a co víc, povětšinu sezóny plní roli elitního centra. Výborně si sedl s Bedřichem Köhlerem a táhli spolu tým v listopadových bojích. Hodně byl vidět ve východočeském derby, kdy se stal se dvěma trefami jediným střelcem svého mužstva.

Rodák z Příbrami odehrál v listopadu všech 9 utkání, z nichž Východočeši 7 vyhráli. Zažil celkem tři dvoubodové večery, k tomu dva jednobodové a jedenáctý měsíc v roce ukončil s bilancí 4+4. Zisk z předchozího měsíce tak přesně zdvojnásobil. Poctivý forvard se navíc ani v jednom duelu nedostal v hodnocení +/- do záporných hodnot, listopad zakončil s číslem +6.

Čtyřiatřicetiletý útočník, jenž nedá soupeři ani kousek ledu zadarmo, dostával prostor při hře pět na pět, v přesilovkách a zejména v oslabeních a v ani jedné herní situaci nezklamal. Kromě toho, že z pozice prvního centra bránil nejlepší borce soupeře, dokázal být v obraně i útoku rozdílovým hráčem.

Výsledky hlasování hráče listopadu

1. Dragoun Michal 35,91 %
2. Červený Rudolf 34,02 %
3. Cibulskis Oskars 30,08 %
 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice