HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Hradec bude znovu hostit kemp repre U18. I se čtveřicí zástupců Mountfieldu HK

Hradec bude znovu hostit kemp repre U18. I se čtveřicí zástupců Mountfieldu HK

14.09.2017 | Radek Staněk

Další pocta pro královéhradecký mládežnický hokej. V pondělí 25. září se pod Bílou věží uskuteční, stejně jako v loňské sezóně, jednodenní kemp české reprezentace do 18 let. Potěšitelným faktem je, že se ho zúčastní také trojice hráčů Mountfieldu HK, další dva jsou pak mezi náhradníky. Přítomen bude také Tomáš Martinec, který u reprezentačního výběru plní funkci asistenta trenéra.

Trenérský tým v čele s Davidem Brukem sezval celkem 34 hráčů. Mezi nimi nalezneme tři zástupce hradeckého klubu, obránce a kapitána staršího dorostu Miroslava Kuklu, dále útočníky Dominika Sklenáře a jeho jmenovce Šedivého. Mezi dvacítku náhradníků se dále vešli brankář Daniel Dvořák a bek Denis Martinec.

Jak již zaznělo výše, mezi trenéry, který bude na hokejisty dohlížet, je také Tomáš Martinec. „Jsme moc rádi, že stejně jako v loňské sezóně, tak i letos se bude jedna z mládežnických reprezentací připravovat u nás v Hradci Králové. Navíc by se zde mohl v budoucnu konat zajímavý mládežnický reprezentační turnaj, to je však ještě otázkou jednání,“ prozrazuje šéftrenér mládeže Mountfieldu HK.

Sraz nominovaných je v pondělí 25. září v 9:30 hodin v útrobách ČPP Arény v Hradci Králové. Konec akce je plánován přibližně v 18:30 hodin tamtéž. Během dopoledne budou hráči trénovat ve dvou skupinách, odpoledne pak proti sobě sehrají modelové utkání.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice