HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Hradec v přípravě prověří Trenčín. Pod Bílou věž se vrátí Peter Frühauf

Hradec v přípravě prověří Trenčín. Pod Bílou věž se vrátí Peter Frühauf

19.02.2018 | Radek Staněk

Olympijské hry jsou v plném proudu, ovšem pro extraligové celky toto období rozhodně neznamená volný režim. Také hradecký klub nezahálí, během pauzy před extraligovým finišem sehraje dva přátelské zápasy. V tom prvním přivítá na svém ledě Duklu Trenčín. V kádru tradičního slovenského klubu nalezneme velká jména, jako Marcela Hossu nebo Branka Radivojeviče, především ale exhradeckého beka a oblíbence fanoušků Petera Frühaufa. Přivítat ho na známých místech můžete v úterý od 17 hodin.


Mountfield HK – HK Dukla Trenčín, úterý od 17:00: ON-LINE

Týdenní volno, které dostali hráči po začátku olympijské pauzy, si moc neužil Jiří Šimánek, kterého skolila nemoc. „Celý týden jsem měl teploty přes 38 °C, tak si to se mnou doma opravdu parádně užily. Konečně jsme měli delší volno a já nevylezl z postele, to měla rodina radost,“ lituje zkušený útočník.

Stejně jako většina národa nyní sleduje počínání hokejové reprezentace v Koreji, která se chystá na vyřazovací boje. „Čtvrtfinále rozhoduje o tom, jestli můžete uspět, nebo odjedete zklamaní. Vítězství ve skupině nic neřeší, na druhou stranu můžou jít kluci do dalšího zápasu s větším sebevědomím,“ prozrazuje před klíčovým zápasem celého turnaje.

Samotné hokejisty Mountfieldu nyní čeká přípravné utkání proti trenčínské Dukle. Ostřílený hráč ji je před tímto duelem vědom důležitosti zápasové praxe. „Zápas má vždy jiný náboj a tempo než trénink, takže je důležité nebýt dlouho bez něj,“ konstatuje závěrem Jiří Šimánek.

Také v přípravě se mohou fanoušci těšit na Lví bulletin, který bude opět k dostání zdarma na pokladnách, nebo si ho mohou v den utkání od 12:00 stáhnout na www.mountfieldhk.cz/bulletin

Slavná minulost i čekání na úspěch

Dukla Trenčín patří mezi nejúspěšnější slovenské celky. Klub vznikl v roce 1962, ve druhé polovině 70. let si vybojoval postup do nejvyšší celostátní soutěže v Československu. V letech 1989 a 1990 se dokázal propracovat až do finále, nad jeho síly ale byly Pardubice a poté i Sparta Praha. Tyto úspěchy stály na prahu dlouhé série, neboť až do roku 1997 končila Dukla pravidelně na medailových pozicích. V roce 1992 získala první titul, tehdy ve federální lize. Další tři primáty přidala už v samostatné slovenské soutěži, ten poslední roku 2004. Zásluhu na něm měl i Roman Kukumberg.

V posledních ročnících se ale Dukle nedařilo, loni dokonce musela hájit extraligovou příslušnost v baráži, k záchraně jí pomohl i současný hráč Mountfieldu Lukáš Vopelka. V aktuálním ročníku nejvyšší slovenské soutěže obsazuje Trenčín momentálně 5. pozici, ve vyrovnané tabulce ztrácí ale pouhé tři body na první místo.

Tým, který vede bývalý lodivod Vítkovic Peter Oremus, má ve svém středu několik známých jmen, například Marcela Hossu, Branka Radivojeviče nebo Tomáše Starostu, který společně s Peterem Ölveckým hájí slovenské barvy v Koreji. Chybět samozřejmě nesmí zmiňovaný Peter Frühauf. V klubu působí i Čech Radek Dlouhý.

Vstupenky jsou prodeji

Majitelé permanentních vstupenek Mountfieldu HK na sezónu 2017/18 mají vstup na tento zápas zdarma, zároveň mají rezervovaná svá místa. Ostatní návštěvníci si musí pořídit vstupenky. Využít k tomu mohou on-line aplikaci, nebo pokladny ČPP Arény v jejich otevíracích hodinách.

Co se týče cen vstupenek, plné vstupné činí 100 Kč (bez rozdílu, jestli jde o sezení nebo stání), zlevněné vstupné je za 80 Kč.

Zlevněné vstupné (pouze na pokladně):

– Studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Děti do 15 let na základě RODINNÉHO PASU
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU

Dětské vstupenky (on-line i na pokladně):

– Děti do 130 cm výšky mají vstup na utkání za 10 Kč

Nárok na vstup zdarma:

– Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)
– Osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu)

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.


 
Související články
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice