HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek
Královský ples se koná už za měsíc! Jeho propagace proběhla také v OC Futurum

Královský ples se koná už za měsíc! Jeho propagace proběhla také v OC Futurum

13.01.2018 | Královský ples

Poněkud netradiční a především nečekané představení mohli zažít návštěvníci OC Futurum Hradec Králové během sobotního odpoledne. Z ničeho nic, uprostřed samotného nákupního centra, se z davu nakupujících vynořila skupinka lidí, která začala znenadání tančit. Nešlo však o náhodné setkání, jak by se mohlo na první pohled zdát, celá akce měla zajímavou formou přilákat na chystaný IV. ročník Královského plesu.

Celému představení přihlížely stovky překvapených lidí, ať už z bezprostřední blízkost, či z ochozů dalších pater nákupního centra. Mnoho z nich si vystoupení fotilo a natáčelo, někteří se dokonce nebáli zahoupat boky do rytmu hudby společně s vystupujícími.

„Nápad na uspořádání podobné akce byl v našich hlavách už dlouho, nicméně finální rozhodnutí padlo začátkem prosince, kdy jsme definitivně usoudili, že do toho půjdeme,“ řekl autor nápadu a představitel agentury pořádající Královský ples Sanny Muharem.

Dle jeho slov bylo nejtěžší částí sehnat dostatečný počet vystupujících a secvičit žádanou choreografii. „Naštěstí se nám podařilo dát dohromady fantastickou skupinu lidí, která se nebála obětovat svůj čas pro náš nápad. Tímto bych jim chtěl ještě jednou velice poděkovat.“

Výrazný part v celé akci sehrálo i samotné OC Futurum, které od samého počátku akci výrazně podporovalo. „Ano, bez podpory obchodního centra by se akce neuskutečnila. Mimo prostor jsme měli k dispozici technické zázemí a personál,“ dodává Sanny Muharem.

V rámci vystoupení se objevilo více než 20 tanečníku a tanečnic, větší část z nich se ale ve svém životě tanci nevěnuje. To ovšem v samotném výstupu nebylo prakticky možné poznat, což dosvědčuje píli skupiny při nacvičování choreografie, které zabralo celý měsíc.

Překvapení v OC Futurum

V sobotu odpoledne jsme překvapili všechny návštěvníky OC FUTURUM Hradec Králové 💃🕺 Zabralo to dlouhé hodiny plánování a tajného nácviku, ale podle nás se to vyplatilo🔝😉 Zkrátka, na tak skvělou a netradiční akci, jakou je Královský ples se musí náležitě upozornit‼😀 Posuďte sami⤵⤵😉 (Hlavně finiš je fantastickej😉😁) Více o celé akci ve Futuru na ➡ 1url.cz/ttOPF Informace o vstupenkách, programu a další naleznete ➡ www.kralovskyples.cz/ Vidíme se 16. února v Kongresové centrum Aldis na IV. Královský ples 🔜😉

Zveřejnil(a) Královský ples dne 12. leden 2018

S novinkami, to dobré však zůstává!

Letošní Královský ples se uskuteční 16. února v Kongresovém centru Aldis. Jak akce, o které bylo psáno na předchozích řádkách, dokazuje, pořadatelé se snaží neustále přicházet se zajímavými novinkami a ani letošek nebude výjimkou. Toho dobrého, co z uplynulých ročníků známe, se však dočkáme i letos.

Samozřejmostí je účast hráčů A-mužstva. Pokud byste tedy rádi zašli s jedním z hráčů na skleničku něčeho lepšího k pití nebo ho vyzvali k tanci, na plese budete mít ideální příležitost. Jedním z vrcholů programu bude vystoupení stand up komika Karla Hynka, kterého můžete znát z pořadu Na stojáka. Především dámy se mohou těšit na módní přehlídku. A nebude chybět ani už tradiční půlnoční překvapení.

Dále vás čeká skvělá taneční muzika, pivo zdarma, tradiční i netradiční fotokoutky, spousta soutěží o hokejové i nehokejové ceny a mnoho dalšího.

Další podrobnosti o programu naleznete zde.

Vstupenky jsou stále k dispozici

Ceny vstupenek jsou stejné jako v předchozích letech, tedy 400,- Kč sezení velký sál a 350,- Kč volné sezení malý sál.

Vstupenky jsou k dostání na tradičních místech ve Fanshopu Mountfieldu HK na rohu zimního stadionu a v ČPP Aréně při domácích utkáních A-mužstva. Další možností, jak si pořídit vstupenky, je on-line prodej na stránkách www.mountfieldhk.cz, skrze který si můžete vstupenky pořídit z pohodlí vašeho domova. V online prodeji jsou k dispozici pouze vstupenky na volné sezení v malém sále.

Více informací o vstupenkách naleznete zde.

 
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice