Partner utkání
st 5.12.2018 | Stratos Auto

Lucas Lessio jezdí vozem BMW řady 2 od Stratos Auto

Společnost Stratos Auto, partner hokejového klubu Mountfield HK, poskytl nový vůz BMW řady 2 nejčerstvější hráčské akvizici A-týmu Lucasi Lessiovi. Ten si jej převzal v minulém týdnu, nyní v něm již brázdí silnice v Hradci Králové.

O společnosti Stratos Auto

Společnost STRATOS AUTO, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1994. Od začátku se věnuje autorizovanému prodeji a servisu užitkových a nákladních vozů IVECO. Začínala jako menší rodinná firma se dvěma servisními halami a zázemím pro prodej nových vozů Iveco. Postupně se vypracovala a dnes ve všech svých třech divizích (Iveco, BMW a Fiat Professional) zaměstnává přes 100 zaměstnanců.

V roce 2004 se stala autorizovaným servisem BMW a za další tři roky (2007) pro tuto značku postavila nejmodernější autosalon BMW v České republice. Od roku 2009 také zastupuje značku FIAT Professional v segmentu užitkových vozidel.

Stratos Auto přináší profesionální služby při prodeji i servisu osobních vozů značky BMW a užitkových vozů Fiat Professional a Iveco. A nemusíte být nutně jen z okolí Hradce Králové, Pardubic a Prahy. Ochotně se o vaše auto i o vás postará, ať jste odkudkoliv. Vyškolení specialisté pro vaši spokojenost udělají maximum. Plně vám je k dispozici profesionální servisní zázemí včetně klempírny a lakovny pro případ nepříjemné události.

Vybíráte nové auto? Potřebujete opravit vaše auto značky BMW, nebo užitkové auto Fiat či Iveco? S důvěrou se na Stratos Auto obraťte. Nebo potřebujete jen s něčím poradit? Kontaktujte Stratos Auto! Pro více informací navštivte www.stratosauto.cz.