Mountfield HK
Partner utkání
st 23.5.2018, Promo akce

MONTELA MH nabízí vybavení do prodejen, hotelů a restaurací i zábavné hry pro děti

V následujícím článku bude blíže představena nabídka jednoho z významných partnerů klubu Mountfield HK, královéhradecké společnosti MONTELA MH, s.r.o., která se zabývá dodávkami zařízení prodejen (nákupní vozíky, regály, vstupní zařízení, zábrany atd.) a přestavbami prodejen. Je také dodavatelem kvalitních zábavných didaktických herních prvků a dětských koutků.

Specialista na přestavby a dodávky vybavení prodejen

Firma MONTELA MH je v rámci České republiky významným specialistou na dodávky vybavení interiérů prodejen a na přestavby prodejen. Realizuje vlastní dodávky vybavení prodejen (například regály, nákupní vozíky, nákupní košíky, kontejnery, stojany, držáky, bedýnky na víno, vstupní zařízení, cenové lišty, reklamní panely atd.), ale také přestavby prodejen z dodávek svých i jiných dodavatelů vybavení prodejny. „Provádíme přestavby prodejen „na klíč“, tedy podle layoutu prodejny a dodaných typů vybavení. Instalujeme tedy regály, mrazicí pulty a podobně. Kompletně zrealizujeme výstavbu interiéru,“ konstatuje Michal Hochman, jednatel společnosti MONTELA MH.

Vybavení pro autosalony, prodejny, ale i dětské pokojíčky

MONTELA MH se zaměřuje také na dodávky zábavných didaktických herních prvků, které jsou vhodné například do prodejen, autosalonů, hotelů, restaurací, ale i do domácností. V prodejnách jsou tyto prvky oblíbeny zejména kvůli tomu, že zatímco rodiče mohou pohodlně a v klidu nakupovat, jejich děti si mohou hrát. Tyto prvky jsou velmi jednoduše instalovány samostatně připevněním v rámu na stěnu, nebo mohou být součástí stojícího panelu. V prodejně nezabírají moc místa, jsou trvanlivé a bezpečné, proto je o ně zájem.

„Jsem rád, že si námi dodávané herní panely našly cestu jak do obchodních řetězců, tak i do menších prodejen a například i autosalonů. Prodejny, ve kterých jsou, tak mohou získat na popularitě tím, že jsou přátelské k dětem, a hlavně: nákup je pak pro rodiče pohodlnější, rodič se může plně věnovat nákupu,“ říká zástupce společnosti MONTELA MH Luboš Kuhn. Tato firma se zabývá také dodávkami a realizací kompletních dětských koutků.

Didaktické hry jsou vhodné i do škol a školek

V mateřských školách MONTELA MH didaktické hry instaluje jak do jednotlivých tříd, tak také na chodby, do míst, kde je potřeba zabavit děti. Setkáváme se tedy s nimi i u šaten, kde se děti postupně převlékají a přezouvají. Nicméně nabídka společnosti MONTELA MH je určena také základním školám, neboť tyto didaktické prvky jsou vhodné například do školních družin.

Do škol a školek (stejně jako do prodejen) mohou být instalovány jak jednotlivé nástěnné didaktické herní prvky, tak sestavy hracích panelů. Díky jednotlivým hrám si děti procvičují jemnou motoriku, paměť, také si zdokonalují své znalosti například z hlediska poznávání barev, tvarů, ale i souvislostí.

Kontaktujte nás, nezávazná kalkulace zdarma

Pokud máte zájem o jakékoliv podrobnější informace o vybavení prodejen a přestavbách prodejen, kontaktujte prosím společnost MONTELA MH. Podrobnější údaje o této firmě naleznete na internetových stránkách www.montelamh.cz, podívat se můžete i na e-shop www.prodejni-zarizeni.cz.

Jestliže máte zájem o informace o dětských koutcích, nástěnných didaktických hrách, panelových didaktických hrách atd., více informací získáte po kliknutí na tento odkaz.

V obou případech můžete pro podrobnější informace kontaktovat jednatele společnosti Michala Hochmana, e-mail: info@montelamh.cz, tel.: 602 128 182, nebo zástupce společnosti Luboše Kuhna, mob. 777 349 487, e-mail: kuhn@montelamh.cz.