Fanoušci
pá 27.2.2015 | Lukáš Štěrovský

Martin Pláněk a Collin Valcourt se ve fanshopu těšili hojnému zájmu fanoušků

V rámci akce, kterou zaštiťuje společnost MAX HOKEJ, nový provozovatel fanshopu klubu Mountfield HK, fanoušci mohli ve čtvrtek mezi 17. – 18. hodinou zavítat právě do oficiálního fanshopu východočeského klubu, kde na ně čekali hokejisté Martin Pláněk a Collin Valcourt. Jednalo se již o čtvrtou akci tohoto druhu, výše zmíněné dvojici v minulých týdnech předcházeli Ondřej Kacetl, Jaroslav Kudrna a Jiří Šimánek.

Akce jako vždy sklidila velký úspěch, a to i k radosti obou hráčů, kteří rozdali nespočet podpisů a s fanoušky si i poklábosili. Kompletní fotogalerii najdete na oficiální facebookové stránce nového hradeckého fanshopu.

Tu se vyplatí sledovat, protože informuje i o dalších hokejistech, kteří do fanshopu zavítají. Prodejna Maxhokej.cz je otevřena ve všední dny od 13 do 19 hodin, v sobotu pak od 9 do 12 hodin. V případě domácího zápasu se obchod otevře dvě hodiny před startem utkání, zavírá se 45 minut po jeho konci.

Možnost nákupu je také během přestávek. K prodeji jsou samozřejmě dresy, šály, puky, přívěšky, půllitry a spousta dalších suvenýrů, nabídka bude postupně rozšiřována.