Aktuální zprávy z klubu
st 4.11.2015 | Jan Vavřina

Michal Tvrdík rozšiřuje realizační tým klubu. Bude působit u A-mužstva i mládeže

Nedávno ukončil Michal Tvrdík z rodinných důvodů profesionální kariéru, s hokejem se však neloučí, s tím hradeckým už vůbec ne. V klubu Mountfield HK bude totiž počínaje 4. listopadem působit, neboť rozšiřuje realizační tým A-mužstva i mládeže.

„V Hradci jsem byl spokojený od prvního do posledního dne, takže pokud nabídka přijde, jako že přišla, tak bych tady rád pokračoval,“ nechal se slyšet krátce po ukončení kariéry Michal Tvrdík. A nyní jsou jeho slova naplněna.

Jeho pracovní náplň bude spočívat ve třech hlavních bodech – v rámci A-týmu se bude věnovat individuálním dovednostem a dalším úkolům dle požadavků trenérů. Dále bude působit jako trenér u mládeže s tím, že se nejprve seznámí s jednotlivými kategoriemi, a poté bude určeno přesné uplatnění tak, aby vyhovovalo klubu i Michalu Tvrdíkovi. Zatřetí bude osobou, která bude dohlížet na komunikaci a spolupráci mezi kluby Mountfield HK a HC Stadion Litoměřice.

„Jsem rád, že jsme se s Michalem domluvili na další spolupráci. Je to člověk, který má zájem v našem klubu pracovat, byl to vynikající hokejista, má ohromné zkušenosti... Michal si začne rozšiřovat vzdělání potřebné k získání trenérské licence a doufáme, že nám pomůže ve výchově našich talentů,“ říká k nové pozici Michala Tvrdíka generální manažer klubu Aleš Kmoníček.