so 13.1.2018 | Radek Staněk

Mladší dorost opanoval třetí třetinu a zvítězil v Přerově 5:2

Hradecký mladší dorost vyhrál v Přerově a zaznamenal druhé vítězství v řadě. Mountfield vstoupil do utkání lépe a otevřel skóre, ovšem domácí ho dvěma góly otočili. Poslední otočka však patřila Hradci a byla ve velkém stylu. V závěru druhé části srovnal Moravec, třetí pasáž opanovali Lvi jasně třemi brankami. V utkání zazářili především dvougólový Daniel Šedivý a Radim Šlaicher, který zaznamenal hned tři asistence.

Petr Luštinec (Mountfield HK):
Do utkání jsme vstoupili aktivně a po zásluze vedli 1:0. Ve druhé polovině úvodní části nás soupeř začal aktivně napadat a podařilo se mu vyrovnat. Ve druhé třetině jsme hráli svůj hokej a soupeř přitvrdil hru a šel do vedení. I když se nehrálo moc v pěti a bylo dost vyloučených, nám se podařilo do konce třetiny srovnat na 2:2. Poslední část hrál soupeř na hranici tvrdosti. Klukům patří pochvala, protože všechny osobní souboje se jim podařilo ustát, ve dvou okamžicích šli i do pěstního souboje a nedali se. Naopak jsme po pěkných akcích vstřelili tři branky a z horkého ledu Přerova odvezli vítězství.